Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Abonament ratalny - Zasady

 1. Wybierając na stronie zamówienia wpłatę 42 zł w systemie ratalnym (zakładka zatytułowana: 12 miesięcy w ratach), akceptujesz warunki tego systemu, tutaj opisane.
 2. Opłacenie pierwszego roku abonamentu w serwisie w systemie ratalnym polega na wpłacie 5 rat w wysokości 42 zł.
 3. Wpłata jednej raty aktywuje abonament na Twoim koncie na 30 dni.
 4. Kolejna rata powinna być wpłacona najpóźniej 7 dni po wygaśnięciu 30-dniowej aktywacji opłaconej poprzednią ratą. Jeśli użytkownik chce zachować ciągłość dostępu do serwisu, powinien wpłacić kolejną ratę przed upływem tych 30 dni.
  Dla wygody użytkownika, wysyłamy mu przypomnienie e-mailem.
 5. Wpłata każdej kolejnej raty powinna się odbyć poprzez zamówienie dokonane w serwisie - należy wybierać opcję: abonament za 42 zł. Do każdego zamówienia jest generowany inny numer konta bankowego.
  Uwaga: nie ma możliwości wpłacania wszystkich rat na to samo konto.
  Jak zamówić abonament ratalny
 6. Po opłaceniu 5 rat w kwocie 42 zł, uiszczanych regularnie co miesiąc (patrz p. 4), użytkownik otrzymuje abonament na okres 365 dni, licząc od dnia zapłaty pierwszej raty.
 7. Warunkiem przedłużenia abonamentu do pełnego zakresu 365 dni jest terminowe opłacenie wszystkich 5 rat, zgodnie z ww. warunkami. Jeśli w wyniku przypadków losowych użytkownik nie dokona wpłaty kolejnej raty w terminie, a chciałby kontynuować płatność ratalną, niezbędny jest kontakt z administratorem serwisu.
 8. Zrezygnowanie z opłacenia jakiejkolwiek z rat nie upoważnia użytkownika do otrzymania zwrotu ani całości, ani części wpłaconych pieniędzy. Wpłacone pieniądze traktuje się wówczas jako opłatę za dotychczasowe korzystanie z abonamentu.
 9. Łączny koszt abonamentu rocznego w systemie ratalnym wynosi: 5 x 42 zł = 210 zł.
  Jest to o 13 zł więcej, niż opłata abonamentu rocznego dokonana jednorazowo oraz o 450 zł MNIEJ niż opłacanie abonamentu 30-dniowego przez 12 miesięcy.
 10. Posiadacz abonamentu rocznego zakupionego w ratach jest uprawniony do rabatu 40% przy przedłużaniu abonamentu na kolejny rok. Jeśli opłata za przedłużenie również jest dokonywana w ratach, wówczas rabat polega na tym, że użytkownik jest zwolniony z płacenia dwóch ostatnich rat (czyli po wpłacie trzeciej raty w kwocie 42 zł uzyskuje abonament roczny).

Promocje w serwisie a płatność w ratach:
 1. Jeśli w serwisie trwa okresowa promocja lub użytkownik otrzymuje kupon rabatowy, rabat z tytułu promocji/kuponu dotyczy tylko płatności dokonywanej w okresie promocji.
  W przypadku wpłacania raty rabat dotyczy tylko tej jednej raty. Pozostałe raty są płatne w pełnej wysokości - 42 zł.

Przykład dokonywania płatności w ratach:
 1. Jan Kowalski w dniu 1 lutego 2023 dokonuje wpłaty pierwszej raty w wysokości 42 zł. Wpłata ta aktywuje jego abonament na 30 dni.
 2. Chcąc mieć ciągły dostęp do serwisu, J. Kowalski opłaca kolejne raty regularnie, np. w dniach: 28 lutego, 20 marca, 30 kwietnia, 27 maja. Każda z tych wpłat przedłuża abonament o kolejne 30 dni.
 3. Po opłaceniu ostatniej, piątej raty, abonament Jana Kowalskiego jest przedłużony do 31 stycznia 2024. Informacja o tym fakcie jest wysyłana do użytkownika e-mailem.
   

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.