Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Leśni przyjaciele - bajki integracyjne

"Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale jest na świecie taki las, w którym zwierzęta postanowiły, że wszyscy w nim będą szczęśliwi. Mimo że w lesie tym mieszkają różne zwierzęta, każde z nich jest ważne i czuje się tutaj dobrze. Oprócz tego każdy, kto potrzebuje pomocy, może przyjść do tego lasu i tutaj jej szukać, bo mieszkańcy postanowili być przyjaciółmi dla wszystkich potrzebujących."

Jest to seria siedmiu bajeczek - każda z nich to inna historia i nie jest konieczne czytanie ich po kolei, choć warto zacząć od pierwszego odcinka. Poszczególne odcinki niosą ze sobą ważne przesłania, o których warto z dzieckiem porozmawiać po przeczytaniu tekstu.

Bajeczki są w wersji tylko do wydruku, z konturowymi ilustracjami, które dziecko może samodzielnie pokolorować.

Życzymy przyjemnej lektury!