Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ciekawostki - ORLIK

orlik

Orlik

Nazwa orlik kojarzy wam się pewnie z ptakami albo boiskami, na których możecie grać w piłkę – i słusznie. Ale czy wiecie, że istnieją również rośliny, noszące taką nazwę? Orliki to wieloletnie rośliny, które możemy spotkać w lasach i w ogrodach. Ich kwiaty wyróżniają się nieprzeciętną urodą i pewnie dlatego ludzie zajęli się ich uprawą już 300 lat temu.

Orliki lubią miejsca słoneczne i półcieniste. Należy jednak pamiętać, że roślina ta jest lekko trująca i zjedzenie jej może wywołać nieprzyjemne skutki, np. biegunkę, omdlenia czy trudności w oddychaniu.