Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Pomoc: Jak znaleźć w serwisie darmowe materiały?

Dostęp do darmowych ćwiczeń

Na głównej stronie portalu oraz w niektórych sekcjach wewnątrz serwisu jest z prawej strony boks zatytułowany "Pobierz za darmo". Po kliknięciu w miniaturę arkusza, można pobrać bezpłatnie arkusz z łamigłówką lub ćwiczeniem. Ich liczba jest ograniczona.

Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy otrzymują od nas mailem, średnio raz w miesiącu, tzw. Darmowy Pakiecik - jest to zestaw arkuszy do wydruku i ćwiczeń online, wybrany z naszego bogatego zestawu materiałów edukacyjnych, który udostępniamy całkowicie bezpłatnie.

Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem, by co miesiąc otrzymywać Darmowy Pakiecik i korzystać z oferowanych tam ćwiczeń. W tym celu należy śledzić przychodzące od nas informacje mailowe.

W innej formie pakiecik nie jest udostępniany.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, załóż swoje konto użytkownika. Jest to bezpłatne. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić.

Sprawdź także, dlaczego nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów jest płatny.