Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Zespół SuperKid - Dlaczego tu pracuję?

Oto część naszego zespołu, pracująca w większości w biurze w Poznaniu. Odpowiadamy na tytułowe pytanie
w kolejności od lewej strony, zaczynając od tych, którzy są widoczni w tylnym rzędzie :).

Sonia Minta

“Praca w SuperKid pozwala mi na nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczenia. Dzięki różnorodności wykonywanych obowiązków każdy dzień mogę zaplanować trochę inaczej. Atmosfera w biurze jest godna pozazdroszczenia :), a działania zespołowe sprawdzają się jak nigdzie indziej. Mam poczucie, że tworzymy coś niepowtarzalnego. Przygotowując materiały dla dzieci, sami codziennie poznajemy mnóstwo ciekawostek, cały czas poszerzamy swoją wiedzę. Pracując tu, czuję ogromne wsparcie i wyrozumiałość, zarówno ze strony zespołu, jak i Szefowej.”

Marcin Roguszka

“W pracy najbardziej podoba mi się to, że mogę wykorzystywać swoją wiedzę, nie tylko tę specjalistyczną, ale również tę wynikającą z zainteresowań. Mam możliwość opracowywania materiałów związanych z misją firmy, programem nauczania oraz swoich własnych tematów. Jednak najważniejsze dla mnie są osoby, z którymi pracuję. Jeśli o wartości firmy decydują ludzie, to w SuperKidzie widać to bardzo wyraźnie.”

Ania Pieścikowska-Kołodziej

“Praca w SuperKid jest dla mnie niesamowitą przygodą. Wykonywane tu zadania są bardzo zróżnicowane, nie ma czasu na monotonię czy nudę. Każdy dzień jest inny. Bardzo podoba mi się to, że przygotowywane przez nas materiały stanowią pomoc dla rodziców i nauczycieli na całym świecie. Rozwijają zainteresowania dzieci i pomagają im zrozumieć siebie i otoczenie. Te materiały nie powstałyby, gdyby nie nasz fantastyczny zespół :). Każdy z nas jest inny, ma inne pasje i zainteresowania, ale razem tworzymy zgraną ekipę. Wiadomo, jak w każdej firmie, pojawiają się czasem problemy, ale dzięki rozmowie, otwartości i wzajemnemu zaufaniu potrafimy je razem rozwiązywać. Dlaczego tu pracuję? Bo czuję, że cały czas się rozwijam, codziennie uczę się czegoś nowego; poza tym jestem częścią zespołu, który robi świetną robotę.”

Paweł Berdych

“W mojej pracy podoba mi się to, że jest spora dowolność w tworzeniu projektów. Nie pracuję na akord, sam ustalam sobie harmonogram prac w miarę swoich możliwości. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów wiem, że mogę spokojnie podejść do innych ludzi z zespołu (w tym Szefowej) i zawsze otrzymam pomoc i zrozumienie. O fantastycznej atmosferze w pracy można byłoby mówić godzinami. Praca jest niesamowicie rozwijająca, można się w niej wiele nauczyć. Pracuję w tej firmie, ponieważ mogę w niej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, a przede wszystkim – robię to, co lubię.”

Maciej Majewski

“W wykonywanej przeze mnie pracy najbardziej podoba mi się różnorodność wykonywanych obowiązków. Nigdy nie ma nudy, wykonywane czynności wymagają skupienia, uwagi oraz koncentracji, lecz są bardzo ciekawe i rozwijające. Niejednokrotnie przyda się duża dawka kreatywności, co osobiście uwielbiam. Wszyscy współpracownicy są bardzo sympatyczni i pomocni, dzięki czemu do pracy przychodzę z przyjemnością. Traktujemy siebie z szacunkiem i poważaniem, często panuje wesoła atmosfera :). Szefowa jest osobą bardzo miłą i wyrozumiałą, widać, że zależy Jej na dobru pracowników. Szczerze polecam każdemu pracę w tym miejscu, firma cały czas się rozwija – nie zamieniłbym jej na żadną inną :).”

Ania Jankowiak

“W mojej pracy najbardziej lubię to, że wykorzystuję swoją wiedzę – tworzenie materiałów z biologii dla dzieci to po prostu czysta przyjemność :). Zespół SuperKid składa się z fantastycznych ludzi, z którymi pracuje się znakomicie. Atmosfera w biurze jest przyjazna i zawsze można liczyć na pomoc innych pracowników, jak i Szefowej. Bardzo cenię to, że w Firmie pracuje się bezstresowo.”

Joasia Kostencka

“W swojej pracy lubię m.in. to, że mogę przekazać dzieciom wartościowe treści, nie tylko te szkolne, ale też takie, które mogą pomóc im w samodzielnym życiu. Czuję, że robię coś pożytecznego. Ponadto materiały, które przygotowuję, wymagają ode mnie ciągłego zdobywania wiedzy o świecie :). Uczę się wielu nowych rzeczy. Ważne jest dla mnie również to, że zawsze spotykam się ze zrozumieniem, gdy zgłaszam Szefowej problem lub osobistą prośbę :). Cały zespół jest niesamowity i mam w nim wielkie wsparcie.”

Marta Kobierska

“W tej firmie najbardziej podoba mi się to, że granice pracy twórczej nie istnieją – opracowujemy mnóstwo różnorodnych materiałów edukacyjnych, a nasze nowe pomysły zawsze spotykają się z otwartością ze strony Szefowej, jak i całego zespołu. W razie problemów lub wątpliwości można uzyskać pomoc od Szefowej, a także członków zespołu, z którymi współpraca to sama przyjemność :). Każdy jest inny, ale dzięki tej różnorodności świetnie się uzupełniamy, co owocuje potem niepowtarzalnymi zasobami do nauki :). Firmę tworzą ludzie, a ta z pewnością jest wyjątkowa. To, co mi się szczególnie tutaj podoba, to fakt, że nie tylko przygotowuję materiały do nauki, ale sama codziennie się czegoś uczę i zdobywam doświadczenie :). Świadomość, że branża platform z materiałami edukacyjnymi jest w fazie wzrostu motywuje do działania. To wielka radość i satysfakcja wykonywać coś na ten moment unikalnego w skali kraju.”

Kasper Świdnicki

“Od niemal siedmiu lat każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem. To firma, w której inicjatywa jest doceniana – i to nie tylko dobrym słowem ;). W przypadku problemu skupiamy się na… rozwiązaniu problemu, a nie na osobie – i dzięki temu sprawnie i w dobrej atmosferze wspólnie radzimy sobie z wszelkimi trudnościami. Wiem, że moja praca ma sens. Wystarczy spojrzeć na dzieci, które rwą się do naszych łamigłówek albo chwalą się ciekawostkami, które w nich poznały. Uczeń, który mówi, że nie lubi matematyki, nagle z zapałem i radością rozwiązuje działania, bo chce odszyfrować hasło – wspaniały widok. Lubię o nas myśleć jako o popularyzatorach wiedzy.”

Gosia Pastusiak

“Praca w SuperKid daje mi dużo radości i satysfakcji. Lubię przyjeżdżać do biura, bo krąży tu pozytywna energia ;). Codziennie uczymy się od siebie nawzajem i inspirujemy. Szefowa daje nam wsparcie nie tylko na polu zawodowym, ale także i prywatnym. Uważam, że pracują tu sami wyjątkowi ludzie. Każdego z osobna bardzo lubię i szanuję. A dzięki wspólnym wysiłkom powstają niesamowite materiały.”

Jola Gajda

“Uwielbiam swoją pracę, a jeszcze bardziej uwielbiam swój zespół. To niesamowici ludzie - o wysokiej kulturze osobistej, życzliwie nastawieni do siebie nawzajem i do świata, o bogatym wnętrzu i otwartych umysłach, a przede wszystkim wkładający całe serce w swoją pracę. Dzięki ich zaangażowaniu i niezwykłej kreatywności powstają cudowne materiały dla Użytkowników serwisu. Czujemy, że robimy coś naprawdę ważnego, ucząc dzieci nie tylko szkolnych umiejętności, ale przede wszystkim zaciekawiając je otaczającym je światem i otwierając je na siebie samych i na drugiego człowieka. Praca w SuperKid to wielkie wyzwanie i wielka odpowiedzialność, ale z takim zespołem po prostu musi się udać! :)”

....................................................................................................
Jeśli chcesz zobaczyć wszystkich członków zespołu SuperKid,
zajrzyj na stronę Poznaj nas :).