Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Edukacja bez granic

Język polski jako język obcy to nie lada wyzwanie :). Nauka polskiego przysparza dzieciom z innych krajów sporo trudności, bo nasz język jest jednym z bardziej wymagających pod względem gramatyki i wymowy. Ale mamy nadzieję, że z pomocą SuperKid przyswajanie naszej mowy okaże się nieco łatwiejsze :).

Znajdziesz tu materiały dla dzieci do nauki języka polskiego za granicą (dla Polonii i nie tylko) a także słowniczki, plansze i ćwiczenia wspierające młodych obcokrajowców przebywających w Polsce. Będziemy starali się też wspierać nauczycieli polskich, którzy uczą dzieci obcokrajowców a także dzieci polskie, które mają w klasie obcokrajowców wśród swoich kolegów i koleżanek.

Jeśli czegoś potrzebujesz, a nie znajdziesz tutaj - napisz do nas :).

Na chwilę obecną oferujemy następujące materiały:

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.