Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

JA I MÓJ ŚWIAT

- Ja i mój świat -

Do zabawy będą potrzebne:

  • kartki papieru - mogą być mniejsze, ale świetnie sprawdza się większy format,
  • kredki, pisaki, farbki
  • kolorowe czasopisma,
  • nożyczki,
  • klej

Jak się bawić?

Mama, babcia bądź inny opiekun dziecka rozkłada wszystkie potrzebne materiały na stole lub innym bezpiecznym miejscu pracy. Zadaniem dziecka jest stworzenie plakatu, kolażu ilustrującego jego świat - wewnętrzny i zewnętrzny. Dziecko, ale i dorosły, który również jest mile widzianym uczestnikiem zabawy, przegląda gazety, szukając w nich czegoś, co np. lubi robić i przykleja na swoją kartkę. Dobrze, gdy plakaty są pełne ciekawostek o danej osobie, kolorowe, wesołe. Plakat ma być informacją o nas dla kogoś, kto dopiero nas poznaje i nic o nas nie wie, czyli ma być swego rodzaju wizytówką.

Wesołej zabawy!