Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Gry planszowe dla klas 4-6 - Biologia

plansza do gry

Na tej stronie zamieściliśmy planszówki z przyrody i biologii dla uczniów kl. 4-6. Powtórzmy i utrwalmy materiał szkolny lub po prostu sprawdźmy się, odpowiadając na pytania i walcząc o punkty. Jako pierwszą przygotowaliśmy grę na temat chorób i dbania o zdrowie. Stopniowo będziemy dodawać kolejne planszówki.

Każda rozgrywka przewidziana jest dla dwóch lub trzech uczestników. Aby zagrać, należy wydrukować odpowiednie komponenty. Instrukcję i elementy wspólne dla wszystkich gier zamieściliśmy na stronie: Gry planszowe dla klas 4-6. Plansze oraz karty z pytaniami do poszczególnych tematów z przyrody i biologii zamieszczamy poniżej.

Przyroda kl. 4 - ZDROWIE

choroby bakteryjne i wirusowe, pasożyty, zatrucia pokarmowe,
profilaktyka, pierwsza pomoc
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.