Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak zakupić dodatkowe konta dla nauczycieli?

W momencie kupowania abonamentu szkolnego, zamówiłeś określoną ilość kont nauczyciela. Ale może się przecież zdarzyć, że jakiś czas później inni nauczyciele też będą chcieli dołączyć, by móc korzystać z naszych zasobów. Jest to jak najbardziej możliwe.

W ciągu trwania abonamentu szkolnego możesz w dowolnej chwili dokupować kolejne konta dla nauczycieli i to w bardzo korzystnej cenie.

Postępuj według poniższych wskazówek.

1. Zaloguj się na swoje konto szkolne, wpisując w pomarańczowej zakładce
login i hasło.

Jeśli nie masz jeszcze konta szkolnego, czytaj tu: Jak założyć konto szkolne3. Kliknij w link "Abonament".


3. Kliknij w przycisk "Dokup konta nauczyciela".

Jeśli ekran u Ciebie wygląda inaczej, oznacza to, że nie masz opłaconego abonamentu na koncie szkolnym. W tym przypadku należy najpierw wykupić abonament.
Jak opłacić abonament szkolny.4. Podaj ilość kont, jaką chcesz dokupić i kliknij "Dalej".


5. Wybierz sposób płatności.

Kliknij "Płacę z PayU" jeśli płacisz kartą, przelewem elektronicznym lub chcesz pobrać dane do przelewu. Drugi system - PayPal - jest przeznaczony głównie dla użytkowników zagranicznych.6. Tutaj zdecyduj, czy chcesz zapłacić kartą, przelewem elektronicznym, czy też chcesz pobrać dane do przelewu.


Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przelew zostanie zrealizowany, otrzymasz od nas informację mailową o aktywacji dodatkowych kont nauczyciela. Aktywacja następuje natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty.

Po otrzymaniu informacji o aktywowaniu nowych kont, możesz przystąpić do założenie kolejnych kont nauczyciela na swoim koncie szkolnym:
Jak założyć konta nauczyciela

Konta nauczyciela będą miały taką samą ważność abonamentu, jak konto szkolne, pod które są podpięte.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za dokupione konta, napisz do nas, podając login konta szkolnego, którego wpłata dotyczy. Rachunek wysyłamy mailem w ciągu 1-3 dni roboczych, a na życzenie - także pocztą tradycyjną.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego