Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak dokupić multi-Konta?

Multi-Konta możesz dokupić wówczas, gdy masz już konto grupowe i przynajmniej jedno konto nauczyciela. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Zaloguj się na swoje konto grupowe, wpisując w pomarańczowej zakładce
login i hasło.

Jeśli nie masz jeszcze konta grupowego, czytaj tu: Jak założyć konto grupowe?3. Kliknij w link "Abonament".


3. Kliknij w przycisk "Dokup multi-Konta".

Jeśli ekran u Ciebie wygląda inaczej, oznacza to, że nie masz opłaconego abonamentu na koncie grupowym. W tym przypadku należy najpierw wykupić abonament.
Jak zamówić i opłacić abonament grupowy?4. Podaj liczbę multi-Kont, jaką chcesz zakupić i kliknij "Dalej".

Dla Twojej wygody zebraliśmy również na tym ekranie wszystkie istotne informacje na temat multi-Kont.5. Wybierz sposób płatności.

Kliknij "Płacę z PayU" jeśli płacisz kartą, BLIK-iem, przelewem elektronicznym lub chcesz pobrać dane do przelewu. Drugi system - PayPal - jest przeznaczony głównie dla użytkowników zagranicznych.6. Tutaj zdecyduj, czy chcesz zapłacić kartą, przelewem elektronicznym czy BLIK-iem. Jeśli chcesz pobrać dane do przelewu, kliknij w przycisk "Przelew", a w następnym oknie wybierz opcję "Przelew tradycyjny".


Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przelew zostanie zrealizowany, otrzymasz od nas informację mailową o aktywacji multi-Konta. Aktywacja następuje natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty.

Po otrzymaniu informacji o aktywacji, możesz przystąpić do założenie multi-Konta na swoim koncie grupowym:
Jak założyć multi-Konta?

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za dokupione konta, napisz do nas, podając login konta grupowego, którego wpłata dotyczy. Rachunek wysyłamy mailem w ciągu 1-3 dni roboczych, a na życzenie - także pocztą tradycyjną.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego