Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak szybko przekazać swoje sugestie i opinie?

Zakładka "Skomentuj/Zapytaj" to narzędzie, dzięki której w prosty i szybki sposób przekażesz nam swoje uwagi, sugestie, pomysły, informacje o błędach a także pochwały - jeśli zasłużymy ;). Jest bardzo wygodna w użyciu, ponieważ możesz z niej skorzystać, będąc na dowolnej stronie SuperKid.pl. Wystarczy jedynie zalogować się do serwisu.

Uwaga: Jeśli masz jakieś problemy na swoim koncie użytkownika (związane z rejestracją, zmianą loginu lub hasła, płatnością za abonament, itp.), NIE wpisuj swoich zapytań przez zakładkę "Skomentuj/Zapytaj", ponieważ wpisywane tam informacje (np. login konta czy adres mailowy) będą widoczne publicznie. W takich sytuacjach pisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego.

Aby zostawić nam swoje uwagi lub prośby, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Zaloguj się do serwisu.


2. Kliknij w zakładkę "Skomentuj/Zapytaj"

Zakładkę znajdziesz na prawej krawędzi ekranu, pojawia się ona na każdej podstronie naszego serwisu.3. Zapisz i wyślij swoją wiadomość.

Wybierz rodzaj wiadomości (sugestia, wskazanie błędu, pytanie, pochwała), podaj krótko temat, zapisz treść i kliknij przycisk "Wyślij".

 

Pozostanie tylko poczekać na akceptację moderatora, który dba o to, by nie pojawiał się tu spam. Na forum "Skomentuj/Zapytaj" przechowujemy jedynie konstruktywne uwagi i opinie Użytkowników (zarówno przychylne, jak i krytyczne), pomysły i prośby oraz informacje o błędach.

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie inne sugestie zostały zamieszczone przez użytkowników i jak na nie odpowiedzieliśmy, przejdż do kroku czwartego.


4. Przejdź na prawo do sekcji "Najnowsze wpisy" i kliknij przycisk "Zobacz wszystkie" umieszczony w prawym dolnym rogu okienka.
 

Na forum masz wgląd we wszystkie wpisy użytkowników. Aby sprawdzić nasze odpowiedzi, przejdź do komentarzy pod danym wpisem.


5. Kliknij w link komentarzy, aby sprawdzić odpowiedzi i komentarzy do zamieszczonej już sugestii.

Link jest wskazany niżej strzałką. Możesz tu też zostawić swój własny komentarz.
Tekst na zielonym polu oznaczony jako "Odpowiedź główna" to nasza zasadnicza informacja zwrotna na wpis użytkownika.


W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego