Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Jak szybko przekazać swoje uwagi przez Sugester

Sugester to narzędzie, dzięki któremu w prosty i szybki sposób przekażesz nam swoje uwagi, sugestie, pomysły, informacje o błędach. Jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ możesz z niego skorzystać anonimowo, będąc na dowolnej stronie SuperKid.pl.

Uwaga: Jeśli masz jakieś problemy na swoim koncie użytkownika (związane z rejestracją, zmianą loginu lub hasła, płatnością za abonament, itp.), NIE wpisuj swoich zapytań do Sugestera, ponieważ w sprawach kont nie możemy pomóc anonimowo. W takich sytuacjach pisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego, podając do siebie prawidłowy adres mailowy.

Aby zostawić w Sugesterze swoje uwagi lub prośby, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Kliknij w zakładkę "Twoja sugestia"

Zakładkę znajdziesz na prawej krawędzi ekranu, pojawia się ona na każdej podstronie naszego serwisu.2. Napisz swoją wiadomość i kliknij przycisk "Wyślij".

Podaj krótko temat, treść oraz wybierz rodzaj wiadomości.Jeśli chcesz zobaczyć, jakie inne sugestie zostały zamieszczone przez użytkowników i jak na nie odpowiedzieliśmy, przejdż do kroku trzeciego.


3. Kliknij w link "Forum pomocy" umieszczony w prawym górnym rogu okienka.


Na forum masz wgląd we wszystkie wpisy użytkowników. Aby sprawdzić nasze odpowiedzi, przejdź do komentarzy pod danym wpisem.


4. Kliknij w link komentarzy, aby sprawdzić odpowiedzi na zamieszczone już sugestie.

Link jest wskazany niżej strzałką. Możesz tu też zostawić swój własny komentarz.Spam oraz wpisy nie na temat są usuwane. W Sugesterze przechowujemy jedynie konstruktywne uwagi Użytkowników (zarówno przychylne, jak i krytyczne), pomysły i prośby oraz informacje o błędach.


W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego