Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak podarować placówce/nauczycielom abonament w prezencie?

Poniższe wskazówki dotyczą zakupu w prezencie abonamentu grupowego (czyli dla placówki lub grupy osób). Jeśli chcesz zakupić abonament indywidualny, który ma być ofiarowany osobie prywatnej, przejdź TUTAJ.

Chcesz sprezentować abonament jakiejś placówce typu przedszkole, szkoła, dom dziecka, biblioteka, dom kultury? A może chcesz podarować dostęp do serwisu grupie nauczycieli lub rodziców? Jeśli tak, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub przyciski, o których mowa.

1. Zaloguj się do serwisu.

Aby dokonać zakupu abonamentu, musisz być zalogowany na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zarejestruj się. Rejestracja jest bezpłatna. Przejdź cały proces rejestracji, postępując według wskazówek na ekranie, a gdy Twoje konto zostanie już założone, zaloguj się.2. Kliknij link "Abonament" w pomarańczowej zakładce.


3. Kliknij przycisk "Kup abonament w prezencie".


4. Kliknij przycisk "Abonament grupowy".


4. Wypełnij formularz oraz kliknij "Przejdź do zamówienia".

Wpisz w formularz, jaka ma być konfiguracja konta grupowego (ile kont nauczyciela, ile kont ucznia oraz ile multi-Kont). Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat rodzajów kont, kliknij TUTAJ. Możesz sprawdzić cenę wybranej konfiguracji, klikając przycisk "Sprawdź koszt". Na koniec kliknij "Przejdź do zamówienia".5. Sprawdź, czy wszystko się zgadza, kliknij "Kontynuuj" i przejdź do płatności.

Podsumowanie pokazuje Ci, jakie konta kupujesz, w jakiej cenie oraz jaki otrzymujesz rabat. Kliknij przycisk "Kontynuuj", dokończ zamówienie i dokonaj płatności.6. Przejdź do swojej listy abonamentów zakupionych w prezencie.

Gdy już uzyskasz potwierdzenie mailem, że Twoja płatność dotarła i prezent jest gotowy do wykorzystania, kliknij "Ustawienia" w pomarańczowej zakładce logowania,a następnie kliknij przycisk "Abonament kupiony w prezencie".
 


7. Pobierz kod dla osoby obdarowanej.

Kod otrzymasz mailem w potwierdzeniu płatności, ale możesz go także skopiować ze swojej listy zakupionych prezentów. Przekaż kod osobie, którą chcesz obdarować. Kod może być wykorzystany tylko raz. Jeśli chcesz przekazać informację o prezencie w formie dokumentu, kliknij w link "Generuj pdf".8. Zapisz wygenerowany pdf, by go przekazać osobie, którą chcesz obdarować.

W trakcie generowania dokumentu pdf będziesz mieć możliwość dodania kilku słów od siebie, dzięki czemu dokument będzie bardziej spersonalizowany, a osoba obdarowana będzie miała możliwość otrzymania Twoich życzeń, dedykacji lub innej wiadomości.