Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak podarować komuś abonament w prezencie?

Poniższe wskazówki dotyczą zakupu abonamentu indywidualnego (czyli dla osoby prywatnej). Jeśli chcesz zakupić abonament dla szkoły, przedszkola lub grupy nauczycieli, przejdź TUTAJ.

Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub przyciski, o których mowa.

1. Zaloguj się do serwisu.

Aby dokonać zakupu abonamentu, musisz być zalogowany na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zarejestruj się. Rejestracja jest bezpłatna. Przejdź cały proces rejestracji, postępując według wskazówek na ekranie, a gdy Twoje konto zostanie już założone, zaloguj się.2. Kliknij link "Abonament" w pomarańczowej zakładce.


3. Kliknij przycisk "Kup abonament w prezencie".


4. Wybierz rodzaj abonamentu - abonament indywidualny.


5. Wybierz długość abonamentu i kliknij "Kup jako prezent".

W poniższym przykładzie został wybrany abonament 12-miesięczny.6. Sprawdź podsumowanie zamówienia i jeśli wszystko się zgadza, kliknij "Dalej".

Tu znajdziesz informację, ile wyniesie kwota do zapłaty, jaki rabat uzyskałeś oraz jaki okres abonamentu wskazałeś.7. Wybierz sposób płatności.

Poniżej znajdziesz informację, jakie metody umożliwia PayU, a jakie PayPal.8. Przejdź do swojej listy abonamentów zakupionych w prezencie.

Gdy już uzyskasz potwierdzenie mailem, że Twoja płatność dotarła i prezent jest gotowy do wykorzystania, kliknij "Ustawienia" w pomarańczowej zakładce logowania,a następnie kliknij przycisk "Abonament kupiony w prezencie".
 


9. Pobierz kod dla osoby obdarowanej.

Kod otrzymasz mailem w potwierdzeniu płatności, ale możesz go także skopiować ze swojej listy zakupionych prezentów. Przekaż kod osobie, którą chcesz obdarować. Kod może być wykorzystany tylko raz. Jeśli chcesz przekazać informację o prezencie w formie dokumentu, kliknij w link "Generuj pdf".10. Zapisz wygenerowany pdf, by go przekazać osobie, którą chcesz obdarować.

W trakcie generowania dokumentu pdf będziesz mieć możliwość dodania kilku słów od siebie, dzięki czemu dokument będzie bardziej spersonalizowany, a osoba obdarowana będzie miała możliwość otrzymania Twoich życzeń, dedykacji lub innej wiadomości.