Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak opłacić abonament grupowy?

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Zaloguj się na swoje konto grupowe, wpisując w pomarańczowej zakładce
login i hasło.

Jeśli nie masz jeszcze konta grupowego, czytaj tu: Jak założyć konto grupowe2. Kliknij w link "Abonament".


3. Zaznacz, jaki okres abonamentowy Cię interesuje oraz jaka liczba i rodzaj subkont.
Klikając przycisk "Sprawdź koszt", możesz sprawdzić cenę dowolnej konfiguracji konta. Po podjęciu decyzji o zakupie, wciśnij przycisk "Przejdź do zamówienia".

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o subkontach,
przeczytaj tu: Co to jest i ile kosztuje abonament grupowy4. Teraz otrzymasz wszystkie dane o Twoim zamówieniu. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk "Kontynuuj".

Masz tu możliwość sprawdzić koszty poszczególnych składników zamówienia, koszt przypadający na jednego nauczyciela, a także łączną wartość Twojego zamówienia.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, zaznacz opcję, pokazaną na obrazku.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim zamówieniu, to możesz to zrobić, klikając link "Wstecz", który znajduje się pod przyciskiem "Kontynuuj".4a. Jeśli zaznaczyłeś wcześniej, że chcesz otrzymać fakturę, możesz teraz wprowadzić dane potrzebne do jej wystawienia. Na końcu wciśnij przycisk "Kontynuuj". Następnie, po sprawdzeniu danych, wciśnij "Potwierdzam dane i zamawiam".

Jeśli wybrałeś, że chcesz otrzymać fakturę proforma przed dokonaniem płatności, powyższy krok był ostatnim. Wkrótce otrzymasz maila z fakturą oraz danymi potrzebnymi do dokonania płatności.5. Wybierz sposób płatności.

Kliknij "Płacę z PayU" jeśli płacisz kartą, przelewem elektronicznym lub chcesz pobrać dane do przelewu. Drugi system - PayPal - jest przeznaczony głównie dla użytkowników zagranicznych.6. Tutaj zdecyduj, czy chcesz zapłacić kartą, przelewem elektronicznym, czy też chcesz pobrać dane do przelewu.


Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przelew zostanie zrealizowany, otrzymasz od nas informację mailową o aktywacji abonamentu. Abonament jest aktywowany natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty.

Po otrzymaniu informacji o aktywowaniu abonamentu, możesz przejść do założenia opłaconych kont nauczyciela i multi-Kont:
Jak założyć konta nauczyciela
Jak założyć multi-Konta


W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego