Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak otrzymać abonament gratis za polecanie serwisu?

Wiemy, że często rekomendujecie nasz serwis innym. W ramach podziękowania opracowaliśmy SYSTEM KORZYŚCI za polecanie serwisu (dotyczy wyłącznie kont indywidualnych).


Oto jego zasady:

Jeśli polecisz nasz serwis Znajomemu i on zakupi u nas abonament,
to zarówno Ty, jak i on odniesiecie z tego korzyści:

- Znajomy otrzyma za darmo o 25% abonamentu więcej, niż zakupił
(np. jeśli zakupił 12 miesięcy, otrzyma dodatkowo 3 miesiące gratis).

- Ty za polecenie serwisu otrzymasz 30 dni abonamentu gratis.


Aby z tego skorzystać, wystarczy jeśli Twój Znajomy wpisze przy zamówieniu Twój e-mail (zarejestrowany w naszym serwisie) LUB Twój indywidualny kod bonusowy. Wpisuje go dokładnie w tym miejscu (oznaczono czerwoną strzałką):Skąd wziąć kod bonusowy? Odnajdziesz go w ustawieniach użytkownika na swoim koncie:

1. Zaloguj się do serwisu.


2. Kliknij w link "Ustawienia" po prawej stronie.


3. Kliknij w przycisk "Kod bonusowy".


4. Znajdziesz się na stronie ze swoim unikalnym kodem bonusowym.

Możesz ten kod skopiować i np. wysłać komuś e-mailem.5. Możesz pobrać arkusz z kuponami.

Wydrukuj, jeśli chcesz komuś przekazać osobiście.Twój znajomy może skorzystać z kodu bonusowego tylko raz, przy zakupie pierwszego abonamentu.

To naprawdę proste! Jeśli rzeczywiście jesteś zadowolony z naszego serwisu i szczerze polecasz go innym, możesz korzystać z niego za darmo nawet przez cały rok :).

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego.

Pytania od użytkowników:

Skąd będę wiedziała, czy ktoś skorzystał z mojego polecenia?

Za każdym razem, gdy ktoś w swoim zamówieniu wpisze Pani kod bonusowy, zostanie Pani e-mailowo powiadomiona, że właśnie otrzymaliśmy wpłatę od osoby, której poleciła Pani nasz serwis i że abonament na Pani koncie został przedłużony o 30 dni. Nie podajemy jednak żadnych danych tej osoby.

Czy jeśli w ciągu roku więcej niż 12 osób skorzysta z polecenia, to czy gratisowe abonamenty przejdą na kolejny rok?

Tak, oczywiście. Jeśli np. 24 osoby w ciągu roku skorzystają z Pani polecenia, abonament na Pani koncie zostanie przedłużony o 24 miesiące - bez żadnych opłat :).

Właśnie zakupiłam abonament i jest on ważny jeszcze przez rok. Czy zakup abonamentu przez mojego znajomego (z polecenia) również będzie skutkował dodaniem mi darmowego abonamentu?

Tak. Nie ma znaczenia, czy użytkownik ma opłacony abonament ani jak długo jego abonament jest jeszcze ważny. Każdy zakup z polecenia przedłuża aktualny abonament o kolejne 30 dni.

Czy oprócz kodu bonusowego Znajomy musi wpisać w zamówieniu moje nazwisko albo mój adres e-mailowy? Po czym poznacie, że to osoba z mojego polecenia?

W zamówieniu NIE podaje się nazwiska osoby, która poleciła serwis. Można podać adres e-mail ZAMIAST kodu bonusowego. Jest to rozwiązanie wygodne dla bliskich znajomych, którzy znają swoje adresy e-mail, ale niekoniecznie mają możliwość zapisać gdzieś kod bonusowy lub przechować kupon z kodem, by go potem użyć. Trzeba jednak pamiętać, że musi to być adres e-mailowy dokładnie ten, który jest zarejestrowany w serwisie.

Jeśli nie chcemy komuś podawać swojego adresu e-mail (np. nauczyciel rodzicowi), wówczas podajemy TYLKO kod bonusowy i on zadziała zgodnie z opisanymi tu zasadami. Jest to bowiem kod literowo-cyfrowy, unikalny i niepowtarzalny, przypisany do konkretnego konta użytkownika. System więc rozpozna, komu dopisać bonus :).