Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak usunąć swoje konto z serwisu

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

Uwaga: ta instrukcja dotyczy kont indywidualnych. Jeśli posiadasz u nas konto szkolne, które chcesz usunąć, napisz do nas w tej sprawie maila na adres pomoc@superkid.pl. Mail powinien zostać wysłany z adresu mailowego przypisanego do konta szkolnego.


1. Zaloguj się do serwisu.


2. Kliknij w link "Ustawienia" po prawej stronie.


3. Kliknij w przycisk "Rezygnuję z konta".


4. Kliknij w przycisk "Kasuj konto".

Po tej operacji konto jest zamykane, a następnego dnia - całkowicie usuwane, wraz ze wszystkimi danymi użytkownika oraz historią konta. Tym samym nieodwracalnie traci się uprawnienia do zniżek z tytułu stażu abonenckiego.W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego.