Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak wyczyścić pamięć podręczną (cache) przeglądarki

Czasem występuje potrzeba wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki w sytuacji, gdy strona serwisu internetowego (lub program z niej uruchamiany) nie wyświetla się prawidłowo.

Jeśli kilkukrotne odświeżenie strony nie przynosi efektu, należy postąpić zgodnie z opisaną niżej procedurą. Wybierz opis dotyczący Twojej przeglądarki internetowej:

UWAGA: po wyczyszczeniu pamięci cache przeglądarki należy odświeżyć otwartą stronę internetową (przycisk odświeżania znajduje się w każdej przeglądarce blisko paska adresu)

Przeglądarka Firefox

KROK 1: Otwórz menu przeglądarki (lewy górny róg) i wybierz opcję "Historia", a następnie "Wyczyść historię przeglądania":

KROK 2: W okienku, które się otworzy, rozwiń szczegóły (jeśli były ukryte) i zaznacz pozycję "Pamięć podręczna", a w pozostałych pozycjach usuń zaznaczenie. Następnie kliknij przycisk "Wyczyść teraz":

Przeglądarka Chrome

KROK 1: Otwórz menu przeglądarki (prawy górny róg) i wybierz opcję "Historia":

KROK 2: Na ekranie, który się pojawi, wciśnij przycisk "Wyczyść dane przeglądarki":

KROK 3: W okienku, które się otworzy, zaznacz pozycję "Opróżnij pamięć podręczną", a w pozostałych pozycjach usuń zaznaczenie. Następnie kliknij przycisk "Wyczyść dane przeglądarki":

Przeglądarka Internet Explorer

KROK 1: Otwórz menu przeglądarki (prawy górny róg) i wybierz "Opcje internetowe":

KROK 2: W okienku, które się pojawi, wybierz zakładkę "Ogólne" i wciśnij przycisk "Usuń", znajdujący się w sekcji "Historia przeglądania":

KROK 3: W okienku, które się otworzy, zaznacz pozycję "Tymczasowe pliki internetowe...", a w pozostałych pozycjach usuń zaznaczenie. Następnie kliknij przycisk "Usuń":

Przeglądarka Opera

KROK 1: Otwórz menu przeglądarki (lewy górny róg) i wybierz opcję "Więcej narzędzi", a następnie "Wyczyść dane przeglądania":

KROK 2: W okienku, które się otworzy, wybierz opcję "od samego początku" z rozwijanej listy, niżej zaznacz pozycję "Opróżnij pamięć podręczną", a w pozostałych pozycjach usuń zaznaczenie. Następnie kliknij przycisk "Wyczyść dane przeglądania": 

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego