Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak zakupić konta ucznia?

Przy zakupie abonamentu grupowego wskazujesz m.in. liczbę kont ucznia, jakie chcesz nabyć. Możesz także zamówić je (lub kolejne) w trakcie trwania abonamentu - i to w bardzo korzystnej cenie.

Postępuj według poniższych wskazówek.

1. Zaloguj się na swoje konto grupowe, wpisując w pomarańczowej zakładce
login i hasło.

Jeśli nie masz jeszcze konta grupowego, czytaj tu: Jak założyć konto grupowe?2. Kliknij w link "Abonament".


3. Kliknij w przycisk "Dokup konta ucznia".

Jeśli ekran u Ciebie wygląda inaczej, oznacza to, że nie masz opłaconego abonamentu na koncie grupowym. W tym przypadku należy najpierw wykupić abonament.
Jak zamówić i opłacić abonament grupowy?4. Podaj liczbę kont, jaką chcesz dokupić. Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go
w wyznaczonym polu. Zaznacz checkbox, jeśli potrzebujesz fakturę. Następnie kliknij "Dalej".


5. Wybierz sposób płatności.

Kliknij "Płacę z PayU" jeśli płacisz kartą, BLIK-iem, przelewem elektronicznym lub chcesz pobrać dane do przelewu. Drugi system - PayPal - jest przeznaczony głównie dla użytkowników zagranicznych.6. Tutaj zdecyduj, czy chcesz zapłacić kartą, przelewem elektronicznym czy BLIK-iem. Jeśli chcesz pobrać dane do przelewu, kliknij w przycisk "Przelew", a w następnym oknie wybierz opcję "Przelew tradycyjny".

         

Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przelew zostanie zrealizowany, otrzymasz od nas informację e-mailową o aktywacji kont ucznia/uczniów. Aktywacja następuje natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty.

Po otrzymaniu informacji o aktywowaniu nowych kont, możesz przystąpić do założenia kont ucznia na swoim koncie grupowym:
Jak założyć konta ucznia?

Konta ucznia będą miały taką samą ważność abonamentu, jak konto grupowe, pod które są podpięte.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za dokupione konta, a nie zaznaczyłeś tej opcji podczas składania zamówienia, napisz do nas, podając login konta grupowego, którego wpłata dotyczy. Rachunek wysyłamy e-mailem w ciągu 1-3 dni roboczych.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego