Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak założyć konto grupowe?

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Kliknij w link „Rejestracja"

Znajdziesz go na stronie głównej po prawej stronie ekranu.2. Zaznacz, że interesuje Cię konto grupowe (np. dla szkoły lub grupy rodziców).


3. Wypełnij wszystkie pola w formularzu, w tym imię i nazwisko osoby kontaktowej.

Pominięcie któregokolwiek z pól sprawi, że rejestracja się nie powiedzie.
Pamiętaj o uzupełnieniu pól oznaczonych czerwonymi strzałkami na poniższym zrzucie (zwłaszcza o: "Akceptuję Regulamin serwisu" oraz "Akceptuję Politykę prywatności (...)", które znajdują się na samym dole).

Jeśli posiadasz już konto w serwisie jako użytkownik indywidualny, podaj dla konta grupowego inny adres e-mailowy, bo nie można założyć dwóch kont na ten sam adres. Możesz także usunąć swoje wcześniejsze konto, aby używać tylko konta grupowego.
Sprawdź, jak usunąć swoje konto z serwisu.4. Zatwierdź dane, klikając w przycisk „Zarejestruj”.


5. Pojawi się komunikat, żeby sprawdzić pocztę i kliknąć w otrzymany link aktywacyjny. Jeśli nie widzisz e-maila z linkiem, sprawdź także folder ze spamem.

Uwaga: Jeśli wpisałeś w formularzu swój adres e-mailowy z błędem, wiadomość z linkiem do Ciebie nie dotrze.Po kliknięciu w link aktywacyjny, utworzone przez Ciebie konto grupowe staje się aktywne. Można zakupić abonament, dodawać konta nauczyciela i multi-Konta, udostępniać materiały uczniom i nauczycielom oraz czerpać radość ze wspólnej nauki :)

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego