Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak założyć konto szkolne?

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Kliknij w link „Rejestracja"

Znajdziesz go na stronie głównej po prawej stronie ekranu.2. Zaznacz, że interesuje Cię konto dla szkoły lub innej placówki.


3. Wypełnij wszystkie pola w formularzu, w tym imię i nazwisko osoby kontaktowej oraz dane placówki, dla której konto jest tworzone.

Pominięcie któregokolwiek z pól sprawi, że rejestracja się nie powiedzie.

Jeśli miałeś wcześniej konto w serwisie jako użytkownik indywidualny, musisz dla konta szkolnego podać inny adres mailowy, bo nie mogą być założone dwa konta na ten sam adres. Możesz także usunąć swoje wcześniejsze konto, aby używać tylko konta szkolnego.
Sprawdź, jak usunąć swoje konto z serwisu.4. Na końcu zaznacz, że akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności oraz kliknij "Zarejestruj".


5. Pojawi się komunikat, żeby sprawdzić pocztę i kliknąć w otrzymany link aktywacyjny. Jeśli nie widzisz maila z linkiem, sprawdź także folder ze spamem.

Uwaga: Jeśli wpisałeś w formularzu swój adres mailowy z błędem, wiadomość z linkiem do Ciebie nie dotrze.Po kliknięciu w link aktywacyjny, utworzone przez Ciebie konto szkolne staje się aktywne. Można zakupić abonament, dodawać konta nauczyciela i multi-Konta, udostępniać materiały uczniom i nauczycielom oraz czerpać radość ze wspólnej nauki :)

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego