Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak zamówić i opłacić abonament grupowy?

Poniższa instrukcja dotyczy opłacenia abonamentu dla konta grupowego. Opis dotyczący konta indywidualnego znajduje się tutaj:
Jak zamówić i opłacić abonament indywidualny?

Abonament konta grupowego może opłacić jedynie jego administrator. Nie można zamówić/opłacić abonamentu z poziomu konta nauczyciela.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Zaloguj się na swoje konto grupowe, wpisując w pomarańczowej zakładce
login i hasło.

Jeśli nie masz jeszcze konta grupowego, czytaj tu: Jak założyć konto grupowe?2. Kliknij w link "Abonament".


3. Kliknij w przycisk "Wykup abonament" (3a) lub "Przedłuż abonament" (3b).

3a.
3b.


4. Zaznacz interesujący Cię okres abonamentowy oraz liczbę i rodzaj subkont.

Klikając przycisk "Sprawdź koszt", możesz sprawdzić cenę dowolnej konfiguracji konta. Po podjęciu decyzji o zakupie, wciśnij przycisk "Przejdź do zamówienia".

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o subkontach,
przeczytaj tu: Co to jest i ile kosztuje abonament grupowy?5. W następnym oknie otrzymasz podsumowanie zamówienia na Twoim koncie grupowym.

Możesz sprawdzić koszty poszczególnych składników zamówienia, a także jego łączną wartość. Chcąc dokonać zmian, kliknij link "Wstecz", który znajduje się pod przyciskiem "Kontynuuj". Jeśli posiadasz kupon rabatowy, nie zapomnij wpisać kodu w odpowiednim polu. Zaznacz checkbox "Faktura", jeśli za zakupiony abonament chcesz otrzymać dokument sprzedaży. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij w przycisk "Kontynuuj".5a. Jeśli zaznaczyłeś wcześniej, że chcesz otrzymać fakturę, możesz teraz wprowadzić dane potrzebne do jej wystawienia. Na końcu wciśnij przycisk "Kontynuuj".

5b. Następnie, po sprawdzeniu danych, wciśnij "Potwierdzam dane i zamawiam".

Jeśli wybrałeś, że chcesz otrzymać fakturę proforma przed dokonaniem płatności, powyższy krok był ostatnim. Wkrótce otrzymasz e-maila z fakturą oraz danymi potrzebnymi do dokonania płatności.6. Wybierz sposób płatności.

Kliknij "Płacę z PayU" jeśli płacisz kartą, BLIK-iem, przelewem elektronicznym lub chcesz pobrać dane do przelewu. System PayPal jest przeznaczony głównie dla użytkowników zagranicznych.7. Po wybraniu opcji "Płacę z PayU" zdecyduj, czy chcesz zapłacić kartą, przelewem elektronicznym czy BLIK-iem.

Jeśli chcesz pobrać dane do przelewu, kliknij w przycisk "Przelew", a w następnym oknie wybierz opcję "Przelew tradycyjny".


Gdy wybrałeś opcję "Przelew tradycyjny", spisz dokładnie dane i wpisz je na swoim formularzu przelewu. Niczego nie zmieniaj ani nie rób żadnych dopisków.

Jeśli transakcja dojdzie do skutku i wpłata zostanie zaksięgowana, otrzymasz od nas informację e-mailową o aktywacji abonamentu. Nastąpi ona natychmiast po wpłynięciu do nas opłaty.

Po otrzymaniu informacji o aktywowaniu abonamentu, możesz przejść do założenia opłaconych kont nauczyciela, kont ucznia oraz multi-Kont:
Jak założyć konta nauczyciela?
Jak założyć konta ucznia?
Jak założyć multi-KontaW razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego