Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak zarejestrować się w serwisie?

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Na zrzutach ekranu czerwoną strzałką pokazano linki lub informacje, o których mowa.

1. Kliknij w link „Rejestracja".

Znajdziesz go na stronie głównej po prawej stronie ekranu.2. Wybierz rodzaj konta (użytkownik indywidualny lub placówka).

Jeśli planujesz założyć konto dla szkoły lub innej placówki, przejdź do tej strony:
Jak założyć konto grupowe


3. Wypełnij formularz. Pola oznaczone niebieską gwiazdką są obowiązkowe. Zwróć szczególną uwagę na te oznaczone strzałkami.

Pominięcie któregokolwiek z pól obowiązkowych sprawi, że rejestracja się nie powiedzie. Pamiętaj o uzupełnieniu pól oznaczonych czerwonymi strzałkami na poniższym zrzucie (zwłaszcza o: "Akceptuję Regulamin serwisu" oraz "Akceptuję Politykę prywatności (...)", które znajdują się na samym dole).

Uwaga!
1. Login musi mieć co najmniej 7 znaków.
2. Jeśli nie akceptujesz Regulaminu lub nie zgadzasz się z Polityką Prywatności – nie rejestruj się.4. Pamiętaj o specjalnym rabacie! Jest on korzystny, warto więc opłacić abonament zaraz po rejestracji.


5. Zatwierdź dane, klikając w przycisk „Zarejestruj”.


6. Na ekranie wyświetli Ci się podziękowanie za rejestrację. Na podany przez ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie chęci rejestracji.

Uwaga: Jeśli wpisałeś w formularzu swój adres e-mailowy z błędem, wiadomość z linkiem do Ciebie nie dotrze.7. Kliknij w link, który znajdziesz w e-mailu. Tym samym aktywujesz swoje konto
i możesz się już logować.


Jesteś teraz Użytkownikiem Serwisu. Witamy serdecznie!

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami, korzystając
z formularza kontaktowego