Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jeśli wydruk arkusza jest nieprawidłowy

W przypadku, gdy wydruk arkusza pobranego z naszego serwisu jest nieprawidłowy, tzn. gdy wygląda inaczej, niż na ekranie monitora (np. gdy zamiast obrazków są czarne prostokąty), wykonaj poniższe kroki:

KROK 1: Upewnij się, że wydruku dokonujesz z poziomu programu Adobe Acrobat Reader w najnowszej dostępnej wersji (można ją pobrać ze strony get.adobe.com/pl/reader/)

KROK 2: Wydrukuj arkusz z włączoną opcją "Drukuj jako obraz", pokazaną na poniższym zrzucie ekranu (po wejściu w menu Plik->Drukuj pojawia się okienko drukowania, tam wybierz swoją drukarkę i wciśnij przycisk “Zaawansowane” – pojawi się okienko, w którego dolnej części jest ta opcja). 

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami,
korzystając z formularza kontaktowego.