Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Dzieci dzieciom: Joanna Szpala


SuperKid zaprasza do akcji

Zachęcamy dzieci
do pisania wierszy,
bajek i opowiadań.
TY TAKŻE POTRAFISZ!.

Zobacz moje opowiadania:

Niewiadome żabki

Zobacz moje wiersze:

Nazywam się Joanna Szpala. Chodzę do drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 29 w Lublinie i uczę się bardzo dobrze. Dużo czytam i piszę (opowiadania, wiersze, pamiętnik). Pisanie sprawia mi dużo radości. Lubię wymyślać śmieszne historyjki, które zawsze mają dobre zakończenie.

Chodzę również na zajęcia cyrkowe i potrafię już żonglować, chodzić na kuli i znam wiele innych sztuczek kuglarskich.

W wakacje często jeżdżę nad morze - lubię kąpiel i zabawy w wodzie oraz na plaży.

Od niedawna jestem też członkiem Klubu Zdobywców Korony Gór Polski i zdobyłam już trzykrotnie szczyt Babiej Góry – Diablak (1725 m. n.p.m.) oraz niektóre szczyty Tatr.

Lubię obserwować i fotografować przyrodę. Wiosną mam własną hodowlę ślimaków i swój mały rezerwat żab – podsuwam im smakowite kąski (mieszkam blisko stawu).