Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Zespół SuperKid - Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Każdy z nas interesuje się czymś innym, ale łączą nas zaangażowanie i pasja do przekazywania wiedzy. Uwielbiamy ją też zdobywać – stale uczymy się od siebie nawzajem. Otwartość umysłu, pozytywna energia i wzajemna pomoc – dzięki nim pracujemy z uśmiechem.

A prywatnie? Lubimy ruch. Spacery, wspinaczka, joga, jazda na rowerze, biegi, taniec, samoobrona – aktywność fizyczna jest obecna w życiu każdego z nas. Chętnie też odpoczywamy przy grach planszowych, łamigłówkach, filmach i książkach.

Jesteśmy wrażliwi na piękno przyrody i pamiętamy, że nie żyjemy na tej planecie sami. Jedni z nas mają kota na punkcie psów, a inni – po prostu kota. Generalnie kochamy zwierzaki. Mamy różne nawyki żywieniowe, ale odżywiamy się na ogół zdrowo. Staramy się po prostu żyć świadomie i odpowiedzialnie :).

Cieszymy się z tego, co nas łączy i nie przeszkadza nam to, co nas różni. Wspólne tworzenie czegoś nowego i praca nad najdrobniejszymi szczegółami sprawia nam radość i satysfakcję.

Co jest dla nas szczególnie ważne?

 1. Koncentracja na potrzebach dzieci.

  Każde dziecko jest wyjątkowe, więc ma inne potrzeby. Właśnie dlatego stawiamy na szeroki wachlarz ćwiczeń. Tworzymy łamigłówki na wielu poziomach, w różnych wersjach (np. czarno-białe i kolorowe, z różnymi rodzajami pisma), rozwijające najrozmaitsze umiejętności. Tak, by każdy znalazł coś dla siebie i uczył się poprzez zabawę.
 2. Otwartość umysłu i współpraca.

  Szukamy inspiracji wszędzie – w księgarni, tramwaju, ogrodzie, na wycieczce po lesie i przy porannej kawie. Burza mózgów pozwala nam wykorzystać kreatywność wszystkich członków zespołu. Cenimy wszystkie sugestie – nawet te, których nie wykorzystamy. Które koncepcje wybieramy? Oczywiście te najlepsze :). Szanujemy siebie nawzajem, dlatego dobrze się nam razem pracuje.
 3. Uczciwość i zaufanie.

  To podstawa każdej relacji. Polegamy na sobie nawzajem i wierzymy w swoje kompetencje. Uczciwie wykonujemy swoje obowiązki, dążąc do doskonałości. Czujemy się ze sobą dobrze i po prostu się lubimy :).

Pasujesz do nas, jeśli:

 • jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz zdobywać wiedzę i chcesz się nią dzielić;
 • dążysz do perfekcji w wykonywanych zadaniach – nawet jeśli jest to żmudne, to wiesz, że warto;
 • wierzysz, że istnieje konstruktywna krytyka – potrafisz jej udzielić i wysłuchać;
 • umiesz pracować samodzielnie, ale potrafisz też wymienić co najmniej pięć zalet pracy w grupie i… zawsze chętnie się angażujesz we wspólne projekty;
 • nie trzymasz się kurczowo swojej wizji, bo wiesz, że co dwie głowy, to nie jedna;
 • masz poczucie humoru i wiesz, że dzień bez uśmiechu to dzień stracony;
 • zawsze można na Ciebie liczyć.