Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki do bajek - CALINECZKA

Calineczka

Wydrukuj wesołe ćwiczenia dla Twojego dziecka oparte na motywach bajki "Calineczka". Każda łamigłówka jest jednocześnie świetną kolorowanką :)

Śladami Calineczki (gra planszowa)

Specjalnie dla Waszych dzieciaczków przygotowaliśmy grę "Śladami Calineczki" opartą na motywach baśni Andersena. Poniżej możesz pobrać planszę do gry (składa się z dwóch arkuszy A4), instrukcję do gry z objaśnieniem wszystkich pól specjalnych oraz szablony pionków, jeśli dziecko będzie miało ochotę zagrać samodzielnie wykonanymi pionkami. Pozostaje jedynie poszukać w domowych zakamarkach kostki do gry :).

Po ściągnięciu i wydrukowaniu obu połówek planszy do gry, odetnij prawy brzeg lewego arkusza wzdłuż przerywanej linii i nałóż arkusz na prawą część planszy, dosuwając go tak, by rysunek na planszy tworzył nieprzerwaną całość. Następnie sklej od spodu obie kartki klejem lub taśmą klejącą, by plansza "nie rozjechała się" ;). Zachęć dziecko do pokolorowania scenerii gry.

Wesołej zabawy!Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.