Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki do wydruku - BEZPIECZNE DZIECKO

Dziecko, nie mając za sobą zbyt wielu doświadczeń, nie może przewidzieć skutków niektórych swoich zachowań. Dlatego trzeba z nim często rozmawiać o tym, jak powinno zachowywać się, by nie narażać siebie i innych na utratę zdrowia lub życia i nie poczynić szkód w swoim otoczeniu.

Dzięki takim rozmowom maluch stopniowo nauczy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa, choć minie sporo czasu, zanim odruchowo postąpi w większości sytuacji prawidłowo. Rozmowy warto wspierać odpowiednimi bajeczkami, zabawami ruchowymi i plastycznymi, a także wszelkimi innymi aktywnościami, które będą przedszkolakom uświadamiać istniejące zagrożenia. Mamy nadzieję, że nasze ćwiczenia w tym pomogą.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Zobacz również:

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.