Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki do wydruku - JAK ZACHOWASZ SIĘ W LESIE?

Wycieczka do lasu to wspaniałe przeżycie dla dziecka. Tyle tu różności! Dziesiątki drzew – każde inne. W jednym dziupla, na innym huba, jedne o gładkiej korze, inne o chropowatej, na każdym liście o rozmaitych kształtach i odcieniach, konary powyginane na wszystkie strony... A niżej – wspaniałe bogactwo poszycia i runa leśnego, kryjące w sobie wiele skarbów. Do tego śpiew ptaków, kucie dzięcioła i wiele innych atrakcji.

Zanim jednak wybierzesz się z dzieckiem na wycieczkę do lasu, zachęć je do wykonania naszych łamigłówek. Będą one pretekstem do rozmowy z dzieckiem o tym, co na taką wyprawę należy zabrać oraz jak powinniśmy się w lesie zachowywać, by nie ucierpiała leśna przyroda i byśmy spędzili czas na jej łonie bepiecznie i przyjemnie. Po wykonaniu zadania zachęcamy do tego, by chwycić za kredki i pokolorować łamigłówki, by oddać na rysunkach całe piękno i koloryt leśnej natury :).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.