Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki - HALLOWEEN

Halloween to nie jest polska tradycja, ale dzieci ją lubią, bo w pewnym sensie nawiązuje do ich wczesnodziecięcego świata baśni i fantazji. Towarzysząca temu wesoła atmosfera ma również korzystny wpływ z psychologicznego punktu widzenia - śmianie się z tego, co może być straszne lub przerażające, obracanie różnych "upiorności" w żart, pozwala w znacznym stopniu zniwelować uczucie strachu, który przecież często towarzyszy dzieciom w okresie stopniowego nabywania przez nie dojrzałości emocjonalnej.

To, co jest pretekstem do wesołej zabawy, jest równie dobrą okazją do nauki i kształcącej rozrywki - i ten właśnie aspekt zamierzamy wykorzystać :).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.