Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki - CHĘTNIE UCZYMY SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH

Nauka języków obcych może być trudnym obowiązkiem lub fajną zabawą. Wszystko zależy od nastawienia małego człowieka i jego motywacji. Dlatego rolą rodzica czy nauczyciela jest nie tylko dopilnować, żeby dziecko nauczyło się słówek i zasad gramatycznych, ale przede wszystkim sprawić, by uczeń tę naukę polubił i by czuł jej sens i potrzebę.

Nastawienie i motywacja to dwa niesłychanie ważne czynniki, które będą decydować o tym, czy słówka będą szybko wchodzić do głowy i czy widoczny będzie postęp w przyswajaniu obcej mowy. Łamigłówki, które tu proponujemy, rozbudzą - mamy nadzieję - chęć do podejmowania językowych wyzwań :).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.