Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki - POLSKIE MIASTA

Zapraszamy do rozwiązywania łamigłówek, które pozwolą dzieciom zdobyć i utrwalić wiedzę o polskich miastach. Docelowo planujemy przygotować łamigłówki na temat wielu ważnych i ciekawych miast w Polsce. Ćwiczenia będziemy dodawać stopniowo w miarę rozwoju serwisu.

Zaczynamy od łamigłówek ogólnych oraz arkuszy dotyczących Warszawy i Poznania. Warszawa ze względów oczywistych, a Poznań... No cóż, w tym mieście powstał SuperKid :). Z drugiej strony nikt w dotychczasowym składzie redakcji serwisu nie jest Poznaniakiem, więc proszę nie doszukiwać się u nas jakichś typowych poznańskich cech  ;).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.