Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Łamigłówki - PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Okres 12-18 listopada jest obchodzony jako Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jest to świetna okazja ku temu, by zapoznać dzieci bliżej z pojęciem przedsiębiorczości.

Co to znaczy być przedsiębiorczym? Czy każdy może być przedsiębiorczy? Jakim zasadom hołdują ludzie przedsiębiorczy? Czy można to realizować, gdy jest się jeszcze dzieckiem? Jeśli tak, to jak? Tym i podobnym tematom będą poświęcone łamigłówki i ćwiczenia w tej sekcji.

Temat jest niezwykle ważny, a jednocześnie bardzo szeroki, więc będziemy do niego od czasu do czasu wracać, zamieszczając kolejne porcje zadań. Im wcześniej zaszczepimy dziecku postawę aktywnego kreowania okoliczności i zdarzeń wokół siebie, tym lepiej będzie sobie w życiu radziło.

Sprawdź również materiały w innych działach:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.