Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Matematyka - inne tematy

Nauka matematyki w pierwszych klasach szkoły podstawowej to nie tylko opanowywanie czterech podstawowych działań matematycznych. To także funkcjonowanie w różnych kontekstach sytuacyjnych (obliczenia zegarowe, pieniężne, kalendarzowe, stosowanie miar), nauka reguł (np. kolejność wykonywania działań), nauka operowania innymi liczbami niż arabskie (cyfry rzymskie), nauka posługiwania się osią liczbową i grafami. No i wreszcie - matematyka to nie tylko działania arytmetyczne, ale także geometria.

W tej sekcji znajdziesz zadania matematyczne poświęcone tym wszystkim zagadnieniom. Wybierz temat, który Cię interesuje - i przejdź na stronę z ćwiczeniami do wydruku lub online. Dział ten - podobnie jak i wszystkie pozostałe sekcje w naszym serwisie - będzie stale rozwijany i wzbogacany o nowe ćwiczenia.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.