Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Moja rodzina

drzewo genealogiczne

Oto arkusze dotyczące poszczególnych członków rodziny. Są one przeznaczone do wypełnienia przez dziecko. Każda karta zawiera miejsce na portret i imię swojego bohatera. Dodatkowo, w poszczególnych ramkach, dziecko zapisuje swoje spostrzeżenia i wiadomości na temat danego członka rodziny.

Starannie wypełnione i pokolorowane przez dziecko arkusze mogą stać się wspaniałą niespodzianką dla każdej mamy czy babci. Mogą też być ciekawym upominkiem imieninowym albo urodzinowym.

Praca nad arkuszami na pewno pomoże dziecku uświadomić sobie, jak ważnymi w jego życiu osobami są dziadkowie, rodzice, siosta czy brat.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.