Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nauka liczb - Arkusze tematyczne

Ćwiczymy rozpoznawanie znaczenia poszczególnych liczb. Zadaniem dziecka jest pokolorowanie, skreślenie lub naklejenie odpowiedniej liczby elementów.

Każdy zestaw będzie poświęcony innemu tematowi – stąd nazwa sekcji (arkusze tematyczne). Pierwszy z nich, który udostępniamy poniżej, zawiera arkusze z elementami jesiennymi. Wkrótce kolejne konteksty tematyczne.

Pierwsze dziesięć arkuszy w zestawie jest poświęconych poszczególnym liczbom (od 1 do 10). Można wybrać arkusz w zależności od tego, jaką liczbę dziecko w danym momencie poznaje lub ćwiczy. Kolejne arkusze, z numerami powyżej 10, są arkuszami utrwalającymi cały zestaw liczb.

Ćwiczenia udostępniamy w wersjach bc i kol.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.