Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jak piszemy litery

nauka pisania

Dziecko poznaje razem z nami pisownię literek i cyfr. Dzięki animowanej prezentacji online dowie się, w jakiej kolejności należy pisać poszczególne elementy danego znaku graficznego. Usłyszy również brzmienie liter - zarówno ich nazwę alfabetyczną (np. "zet"), jak i w postaci odizolowanej głoski ("z").

Prezentacje podzieliliśmy na poszczególne jednostki lekcyjne, tak by jednorazowo dziecko zapoznawało się tylko z sześcioma znakami (a właściwie dwunastoma, bo każda litera jest pokazana w wersji małej i dużej). Dzieci, które dopiero uczą się liter, zachęcamy do tego, by powtarzały za lektorem brzmienie litery, a także aby rysowały w powietrzu litery paluszkiem, zgodnie ze wzorem pokazanym w prezentacji.

Życzymy dobrej zabawy :)

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Zobacz również:

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.