Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Obrazki do wydruku - ZEGAR I GODZINY

Każdy arkusz zawiera 6 obrazków (z różnymi godzinami) i jest dostępny w wielu wersjach. Zegar jest pokazany jako tarcza ze wskazówkami lub jako wyświetlacz cyfrowy. Możesz wybrać zegary bez podpisu lub z podpisem (cyfrowym lub słownym). Podpisy słowne są dostępne zarówno w wersji "małe litery", jak i "duże litery". Wybierz takie arkusze, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Obrazki możesz wykorzystywać do wielu zabaw, które oswoją dziecko z zegarem i nauczą go odczytywania godzin. Do gry w memorki możesz zastosować różne opcje. Dla młodszych dzieci proponujemy wydrukować tylko zegary tarczowe (każdy arkusz w dwóch egzemplarzach) i dziecko będzie musiało odnaleźć dwa takie same (pokazujące tę samą godzinę). Dla starszych dzieci polecamy opcję trudniejszą - zestawienie zegara tarczowego z wyświetlaczem elektronicznym (oba powinny pokazywać tę samą godzinę).

Dostępne są następujące arkusze:

Arkusz z tarczami zegarowymi bez wskazówek
Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.