Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Obrazki logiczne

obrazki logiczne

Obrazki logiczne, znane także pod nazwą malowanie liczbami, to popularna na całym świecie łamigłówka logiczna. My przystosowaliśmy ją tak, by mogły ją rozwiązywać dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wyciągając z tego dla siebie sporo korzyści - intelektualnych rzecz jasna :).

Poćwiczymy tu orientację przestrzenną, logiczne myślenie, umiejętność kojarzenia i wyciągania wniosków. Przygotowane przez nas zadania dadzą dodatkowo okazję do ćwiczenia innych umiejętności: rozpoznawania liter i składania ich w słowa oraz do prostej kategoryzacji pojęć (seria: Słowa malowane liczbami) jak również do ćwiczeń w nauce czytania (seria: Obrazki malowane liczbami).

Jeśli nie znasz zasady rozwiązywania tego typu łamigłówek, otwórz plik z instrukcją, który jest umieszczony przy linkach do ćwiczeń. Zasady są bardzo proste, a łamigłówki - naprawdę wciągające :).

Dostępne są następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.