Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Obrazki logiczne

obrazki logiczne

Obrazki logiczne, znane także pod nazwą malowanie liczbami, to popularna na całym świecie łamigłówka logiczna. My przystosowaliśmy ją tak, by mogły ją rozwiązywać dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wyciągając z tego dla siebie sporo korzyści - intelektualnych rzecz jasna :).

Poćwiczymy tu orientację przestrzenną, logiczne myślenie, umiejętność kojarzenia i wyciągania wniosków. Przygotowane przez nas zadania dadzą dodatkowo okazję do ćwiczenia innych umiejętności: rozpoznawania liter i składania ich w słowa oraz do prostej kategoryzacji pojęć (seria: Słowa malowane liczbami) jak również do ćwiczeń w nauce czytania (seria: Obrazki malowane liczbami).

Jeśli nie znasz zasady rozwiązywania tego typu łamigłówek, otwórz plik z instrukcją, który jest umieszczony przy linkach do ćwiczeń. Zasady są bardzo proste, a łamigłówki - naprawdę wciągające :).

Dostępne są następujące materiały:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.