Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Opowiadanie o Wróżkach Zębuszkach


SuperKid zaprasza do akcji

Zachęcamy dzieci
do pisania wierszy,
bajek i opowiadań.
TY TAKŻE POTRAFISZ!.
Autorką tekstu
i ilustracji jest

Ninka Lempach
lat 5

Było to w krainie kwiatów i słoneczników. Dawno temu były w tej krainie bąbelki, zjeżdżalnie, zabawki i inne rzeczy, i takie, takie tam. Tam rozwijały się jeszcze ślimaki i były tam różne kwiatki i roślinki wodne. I były tam też wróżki. Bo to była kraina Wróżek Zębuszek. Wróżki Zębuszki miały spódniczki i koszulki. Koszulki zmieniały kolor w słońcu. Miały jeszcze wiele przygód. Wróżki codziennie bawiły się zabawkami i rysowały.

Wróżki Zębuszki w nocy przylatują do domów naszych i zabierają te zęby, które nam wypadły. I wkładają prezenty albo pieniążki pod poduszkę. Mi na razie nie wypadł jeszcze ząb. Ja mam magiczne pudełko, do którego włożę ząbek, który wypadnie. Wy też przygotujcie takie pudełko...