Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

SEKRET WERONIKI - Opowiadanie w odcinkach

Jest to opowiadanie przeznaczone dla dzieci szkolnych. Opowiada o niezwykłych, magicznych wydarzeniach, które zupełnie odmieniają życie Weroniki. Dziewczynka odkrywa, że ma w sobie tajemniczą moc, dzięki której spełnia się jedno z jej marzeń. Przecież nie raz myślała o tym, że chciałaby zbawiać świat...

Opowiadanie porusza czasem trudne tematy i mamy nadzieję, że będzie pomocne zarówno psychologom, jak i rodzicom, którzy znajdą pretekst do rozmowy z dzieckiem o sprawach, na które nieraz brakowało czasu, pomysłu lub... odwagi.

Życzymy przyjemnej lektury!