Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Partnerzy


LA VIDA to Szkoła Języka Hiszpańskiego dedykowana dzieciom i młodzieży od 3 do 16 roku życia. Specjalizując się w kursach dla dzieci, szkoła stawia przede wszystkim na profesjonalizm oraz pozytywną atmosferę okraszane niezliczoną liczbą pomocy dydaktycznych.
 

Forum dla rodziców, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami i wymieniać wiedzą w zakresie wychowywania dzieci. Różne tematy bliskie wszystkim troskliwym rodzicom.
 

Strona poświęcona dobrym, ambitnym książkom dla dzieci. Zawiera obiektywne recenzje i wrażenia z ich lektury, pomagając rodzicom wybrać ciekawą i wartościową lekturę dla dziecka. Atutem są informacje na temat nagród i wyróżnień, jakie książki otrzymały.
 

KRA-KRA.pl to internetowy sklep z wyjątkowymi zabawkami, dobieranymi w trosce o świetną zabawę, połączoną z edukacją i rozwojem psychoruchowym dzieci. Oferta tworzona w oparciu o wskazówki pedagogów, psychologów, terapeutów dziecięcych oraz doświadczenia samych rodziców.
 
Zajęcia w Warszawie dla dzieci w wieku 1,5 - 4 lat, zabawy rozwijające fantazję i twórcze umiejętności malucha
Internetowy sklep dla rodziców stworzony z miłości do dzieci i pasji do edukacji: literatura, multimedia, pomoce, gry i zabawy. Produkty starannie wyselekcjonowane.
Serwis dla mądrych rodziców!
Ciekawe artykuły, dobre rady, fachowe opinie.
Przed ciążą, w ciąży, gdy masz małe dziecko.
Bobomix - Sklep dla mam: ubranka do chrztu i akcesoria.
Wszystko dla rodziców! Kopalnia wiedzy na temat ciąży, porodu, wychowania. Nowinki cenne dla rodziców. Porady ekspertów, wskazówki, konkursy, a przede wszystkim możliwość porozmawiania z innymi rodzicami.
Portal dla dzieci, rodziców oraz osób oczekujących potomstwa. Zawiera porady na temat rozwoju dziecka, zdrowia, wychowania, kolorowanki dla dzieci, gry i zabawy, galerie zdjęć, przepisy kulinarne oraz forum. Dostarcza treści, które pomogą w rozwiązaniu problemów wychowawczych i rozwieje wszelkie wątpliwości z nimi związane.
mały INDEX
Zajęcia i warsztaty dla Dzieci, Rodziców
oraz dla przyszłych Rodziców
Dzieciniec - opieka nad Dziećmi "na godziny"
dbajki.pl to portal stworzony z myślą o rodzicach, starszych i młodszych dzieciach, pedagogach, psychologach. To przestrzeń dla wszystkich, którzy wychowują , kształcą, poszukują innowacji i sami chcą rozwijać inteligencję emocjonalną