Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

Na skróty:

Wspieramy:

Partnerzy


Gabinet logopedyczno-terapeutyczny "Od Słowa do Słowa" mieści się w Ząbkach koło Warszawy.
Powstał w wyniku połączenia pasji i wykształcenia.
W przyjaznej przestrzeni gabinetu, pod opieką specjalistów, mali Pacjenci uzyskują pomoc i odkrywają w sobie nowe możliwości, dzięki czemu poprawia się ich funkcjonowanie w codziennym życiu.
 

LA VIDA to Szkoła Języka Hiszpańskiego dedykowana dzieciom i młodzieży od 3 do 16 roku życia. Specjalizując się w kursach dla dzieci, szkoła stawia przede wszystkim na profesjonalizm oraz pozytywną atmosferę okraszane niezliczoną liczbą pomocy dydaktycznych.
 
Portal dla dzieci, rodziców oraz osób oczekujących potomstwa. Zawiera porady na temat rozwoju dziecka, zdrowia, wychowania, kolorowanki dla dzieci, gry i zabawy, galerie zdjęć, przepisy kulinarne oraz forum. Dostarcza treści, które pomogą w rozwiązaniu problemów wychowawczych i rozwieje wszelkie wątpliwości z nimi związane.
Portal społecznościowy dla wychowawców przedszkolnych - scenariusze zajęć, publikacje dla nauczycieli, artykuły i porady.