Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Polski jako język obcy - Rozsypanki wyrazowe

rozsypanki pjo

Zadaniem dziecka jest ułożyć prawidłowe zdania z rozsypanych słów i wyrażeń, przenosząc kartoniki na dolny pasek ekranu. Trzeba przy tym zadbać o właściwy szyk wypowiedzenia.

Gry w tej sekcji zostały pomyślane jako ćwiczenia utrwalające do jednostek lekcyjnych w dziale J. polski jako język obcy, a zwłaszcza do ćwiczeń komunikacyjnych. Tytuły gier nawiązują więc do tematów lekcji, a sama treść zdań powinna być dla dziecka zrozumiała. Poprzez gry dziecko trenuje i utrwala konstrukcję zdań w języku polskim.