Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Wazoniki

Wazonik ozdabiany plasteliną

wazonik ozdobiony plasteliną
Potrzebne będą:
 • plastikowa buteleczka
  (np. po jogurcie pitnym)
 • różnokolorowa plastelina

Buteleczkę dokładnie myjemy i odrywamy etykietki. Następnie z plasteliny przygotowujemy długie wałeczki w różnych kolorach, którymi na przemian szczelnie obklejamy wysuszoną butelkę. Plastelinę przed przystąpieniem do pracy warto położyć na chwilę na ciepłym kaloryferze, żeby była miękka i plastyczna.

Wazonik z cekinami

Potrzebne będą:wazonik z cekinami
 • plastikowa buteleczka
  (np. po jogurcie pitnym)
 • cekiny
 • klej magic

Buteleczkę dokładnie myjemy, odrywamy etykietki i wycieramy ją do sucha. Następnie obklejamy całą powierzchnię cekinami, używając do tego kleju magic, który po wyschnięciu staje się przezroczysty.
Pracę, przy niewielkiej pomocy dorosłych, mogą wykonać nawet maluszki. Zamiast cekinów możemy użyć koralików albo kolorowych guzików.

Wazonik ozdabiany bibułą

Potrzebne będą:wazonik ozdobiony bibułą
 • plastikowa buteleczka
  (np. po jogurcie pitnym)
 • klej magic
 • kolorowa bibuła

Buteleczkę dokładnie myjemy i odrywamy etykietki. Wycieramy ją do sucha. Następnie z bibuły wycinamy paski o szerokości około 2 cm, które rolujemy w palcach, aby otrzymać skręcone sznureczki. Buteleczkę smarujemy klejem magic. Na jej powierzchni naklejamy okrężnie sznureczki z bibuły, kilka razy zmieniając ich kolor.

Życzymy przyjemnej i twórczej zabawy!