Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Promocja 5 plus 1

Z dniem 31.12.2022 PROMOCJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ.

Specjalnie dla naszych najwierniejszych użytkowników przygotowaliśmy wyjątkowy bonus. Za każde 5 lat abonamentu w SuperKid otrzymasz od nas dodatkowy rok użytkowania serwisu - zupełnie GRATIS!

Aby móc skorzystać z tej promocji, wystarczy spełnić następujące warunki:

  • Twoje konto w serwisie istnieje od co najmniej 5 lat. Historię swojego konta możesz sprawdzić w ustawieniach konta, po zalogowaniu. W promocji NIE mogą brać udział osoby, które zmieniały konta, zamykały i tworzyły nowe. Liczy się historia jednego, określonego konta.
  • Łączny okres opłaconych abonamentów wynosi co najmniej 5 lat. Nie ma znaczenia, czy były to abonamenty roczne, półroczne czy opłacane w ratach. Liczy się suma dni (powinna wynosić co najmniej 360 x 5 = 1800 dni).

    Do sumowania abonamentu nie wchodzą okresy, które zostały otrzymane zupełnie gratis. Przykładowo: darmowy rok abonamentu nabyty w konkursie np. na Facebooku NIE jest wliczany do okresu pięcioletniego. Natomiast jeśli opłaciłeś abonament w okresie promocji np. "3 razy więcej" - wlicza się on w całości do historii konta. Decydującym kryterium jest to, czy abonament był opłacony (z rabatem lub bez) czy też otrzymany za darmo.
  • Zgłosisz nam mailem (na adres pomoc@superkid.pl) chęć otrzymania bonusu. Wystarczy jedno zdanie: "Chcę przedłużyć abonament i skorzystać z promocji 5+1". Podaj też login swojego konta. My, po sprawdzeniu jego historii - jeśli będą spełnione powyższe warunki - dodamy na Twoim koncie 12 miesięcy abonamentu bez żadnych opłat.

Jeśli opłacisz szósty rok i zwrócisz się do nas z deklaracją chęci udziału w promocji już po opłaceniu abonamentu, nie zwracamy wpłaty, a jedynie - zgodnie z zasadami promocji - dodajemy jeden rok abonamentu gratis. Wyjątkiem są osoby, które opłaciły szósty rok abonamentu przed wejściem w życie tej promocji (tj. przed 14.03.2014 r.). Tym osobom wpłata zostanie zwrócona na życzenie.

Po zakończeniu rocznego abonamentu bonusowego, jeśli nadal korzystasz z serwisu, znowu zaczyna się naliczanie okresu pięcioletniego, który daje podstawę do otrzymania kolejnego, dodatkowego roku gratis. Na wszystkie abonamenty zakupione w tym okresie przysługuje Ci - jak zwykle - 40% rabatu za staż (pod warunkiem, że przerwa między nimi jest nie dłuższa niż 30 dni).

W promocji mogą brać udział zarówno użytkownicy indywidualni, jak i placówki oświatowe.

W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas.

Więcej o tym, dlaczego taka promocja, przeczytasz na naszym blogu:
Upominek dla naszych najwierniejszych użytkowników