Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Kącik Małego Przyrodnika - Listy do Kofenka

Zapytaj Kofenka o to, co Cię Ciekawi

Witajcie mali Ziemianie!

Jestem małym ufoludkiem. Nazywam się Kofenek Kofendek i przyleciałem do was z planety Zorkan. Ci, którzy już mnie znają, wiedzą, że moją misją jest poznać życie na Ziemi. Podróżuję więc i wraz z moim elektronicznym kumplem - notesikiem zbieram ciekawe informacje o Waszym świecie.

W czasie moich wypraw korzystam chętnie z pomocy dzieci, które podpowiadają mi, co warto zobaczyć i jakie miejsca zwiedzić. Ja też chciałbym pomagać! Z radością podzielę się z wami moją wiedzą o przyrodzie. Jeśli ktoś z Was ma jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu zechce ze mną porozmawiać – to śmiało :) chętnie odpowiem, a jeżeli nie będę czegoś wiedział, to poproszę o pomoc mój kosmiczny notesik - on na pewno podpowie! Piszcie do mnie na adres:


Serdecznie pozdrawiam Was i Waszych rodziców. Przypominam, że możecie śledzić moje przygody na stronach serwisu. Czekam niecierpliwie na Wasze pytania!

Kofenek

Napisali do Kofenka:

Ty również napisz!

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.