Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Kolorowanki literowo-cyferkowe 21-30

Umieszczona w danym polu cyfra lub litera podpowie, jakiego koloru użyć. Dzięki kolorowankom dziecko nabierze wprawy w rozróżnianiu poszczególnych liter i cyfr.

Ćwiczenie nadaje się również dla dzieci, które nie znają jeszcze znaczenia tych symboli (liter i cyfr). W takim przypadku będzie to standardowe ćwiczenie na rozwijanie percepcji wzrokowej poprzez rozróżnianie znaków o różnych kształtach. Ćwiczenie takie będzie stanowiło świetny wstęp do późniejszej nauki liter i cyfr, gdyż dziecko opatrzy się z ich wyglądem w przyjaznym dla niego środowisku (obrazek do kolorowania).

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.