Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Rozsypanki online - ELEMENTARZ - uczymy się liczb

uczymy się liczb

W czasie gry dzieci oswajają się z liczbami z pierwszej i drugiej dziesiątki. W łatwiejszych wersjach zadania dziecko liczy elementy na obrazku, a następnie decyduje, który z kartoników pokazuje właściwą liczbę. W trudniejszych wersjach - należy wybrać jeden lub więcej kartoników zgodnie z poleceniem w danej rundzie (polecenia są w wersji tekstowej i dźwiękowej).

Wybrany kartonik (lub kartoniki) należy przesunąć na niebieskie pole na dole ekranu. Następnie klikamy "Już", by sprawdzić, czy wybór był prawidłowy.