Strefa dla abonentów

Musisz wykupić abonament, aby mieć dostęp do treści tej strony.
Jeśli jesteś już naszym abonentem, 
zaloguj się.
Jeśli Twój abonament stracił ważność - przedłuż go.

Czy chciałbyś, by Twoje dziecko uczyło się z radością
i chętnie rozwijało wszystkie swoje uzdolnienia?

Wyobraź sobie tylko, jak maluch chłonie nową wiedzę bez wysiłku, z wiarą w siebie pokonuje trudności, z zapałem zdobywa nowe umiejętności, odnosi sukcesy w szkole i wreszcie - wyrasta na człowieka, który świetnie sobie radzi w dorosłym życiu. Tak miło jest móc się pochwalić osiągnięciami synka, czy córeczki. Czy Ciebie też rozpiera duma, gdy widzisz, jak Twoje dziecko z każdym dniem robi wspaniałe postępy i coraz lepiej radzi sobie z różnymi zadaniami - najpierw przedszkolnymi, potem szkolnymi i w końcu ze zwykłymi, życiowymi sprawami? Cudownie jest patrzeć na rozwój swojej pociechy... 

Co więc niweczy Twoje dobre chęci?

Niech zgadnę... Jesteś zapracowany, przemęczony, brakuje Ci czasu dla najbliższych. Ale to jeszcze nic. W codziennej gonitwie i nawale obowiązków, nie masz głowy do tego, by znaleźć dla dzieci odpowiednie zabawy i ćwiczenia, które będą kształcące, rozwijające, a jednocześnie które dziecko polubi i będzie robić z ochotą, domagając się wciąż kolejnych.

Czy wiesz, że pierwsze 10 lat życia dziecka jest decydujące dla jego rozwoju?
Od tego, ile odpowiednich bodźców zapewnisz mu w tym początkowym etapie jego życia, ZALEŻY CAŁA JEGO PRZYSZŁOŚĆ.

A właśnie ten okres jest często zaniedbywany. Dlaczego Twoje dziecko
nie może w pełni rozwijać swojego potencjału?

 • przedszkola i szkoły nie mają pieniędzy na materiały dydaktyczne, które powinny być ciekawe, kształcące i przyjazne dla dziecka,
 • źle opłacani nauczyciele często nie mają ani motywacji, ani siły na to, żeby opracowywać ciekawe i rozwijające zajęcia dla dzieci
 • Ty - wracając po pracy zmęczony do domu - pragniesz chwili spokoju i odpoczynku i prawdopodobnie nie jesteś w stanie poświęcić dziecku tyle czasu, ile pragniesz
  i tyle czasu, ile ono potrzebuje.

Być może Twoje dziecko zaczyna mieć problemy w szkole, traci ochotę do nauki, zaczyna sprawiać problemy wychowawcze...

Możesz temu zapobiec i zapewnić dziecku
wspaniałe warunki do rozwoju!
Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka
mnóstwo ciekawych i rozwijających materiałów,
które są w zasięgu Twojej ręki.
Zobacz, co znajdziesz u nas dla swojej pociechy:
zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków (arkusze do wydruku i zabawy interaktywne) - dzięki nim Twój maluch będzie się garnął do wiedzy i poznawania świata. Nie będziesz w stanie go powstrzymać :)

wiersze dla dzieci - młodszych i starszych - na rozmaite okazje i bez okazji ;) . Dzięki nim przekażesz dziecku ważne treści w formie rymowanych strofek, które dzieci tak bardzo lubią.

wierszyki ortograficzne i różnorodne ćwiczenia uczące prawidłowej pisowni - do wydruku i online. Twoje dziecko wreszcie polubi naukę ortografii
- koniec z nudą!

zadania matematyczne, do których dziecko będzie zasiadać z entuzjazmem - bo nauka matematyki z naszymi wesołymi ćwiczeniami jest naprawdę przyjemna! I co najważniejsze - skuteczna :)

zajęcia rozwijające logiczne myślenie, wyobraźnię i kreatywność - zadbamy o te umiejętności Twojego dziecka, które w tradycyjnej edukacji są zaniedbywane.

quizy i różnorodne ćwiczenia poszerzające wiedzę o przyrodzie i wiedzę ogólną - z takimi ćwiczeniami wiedza będzie wchodzić do głowy Twojego dziecka szybko i gładko :)

propozycje prac plastycznych rozwijających zdolności manualne i artystyczne Twojego malucha. Dzięki nim dziecko będzie się mogło wyciszyć oraz poćwiczyć pracę w skupieniu i koncentracji.

praktyczne ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej - dla dziecka i dla rodzica - dowiesz się, jak pomóc dziecku wyrosnąć na szczęśliwego człowieka.

nauka kilku języków obcych - słowniczki obrazkowe z wymową, ćwiczenia online i mnóóóstwo ćwiczeń do wydruku :)  - Twoje dziecko już od najmłodszych lat oswoi się z językami obcymi -  i to bez płatnych korepetycji!
A wszystko to BEZ natrętnych, kolorowych reklam,
które są tak irytujące dla użytkowników internetu.
ZERO wyskakujących okienek i pływających "umilaczy" :)
Nie musisz już szukać w księgarniach, szperać w internecie,
pytać znajomych o ciekawe bajki, ćwiczenia, łamigłówki dla dziecka.
Na dzień dzisiejszy proponujemy Ci:
ponad 10.000 arkuszy łamigłówek i ćwiczeń do wydruku

blisko 1.000 kolorowanek tematycznych do wydruku

pół tysiąca słówek angielskich z wymową w słowniczku obrazkowym

ponad 800 łamigłowek, quizów, ćwiczeń i testów online

176 bajek i opowiadań
i z każdym dniem, tygodniem i miesiącem
przybywa CORAZ WIĘCEJ!
Co dzięki nam zyskujesz?
 • oszczędzasz CZAS - kilka sekund wystarczy, byś znalazł dla dziecka odpowiednie zajęcie, ćwiczenie lub zabawę i byś mądrze zagospodarował jego czas.
 • oszczędzasz PIENIĄDZE - książeczka z zadaniami kupiona w księgarni jest do wyrzucenia, gdy dziecko ją całą wypełni. U nas natomiast masz stały dostęp do całej masy kolorowanek, wycinanek, łamigłówek, ćwiczeń do wydruku i online, wierszy, opowiadań i wielu innych fantastycznych materiałów. Na dodatek wszystkie ćwiczenia i teksty do wydruku są wielokrotnego użytku - możesz je drukować tyle razy, ile tylko zechcesz.
 • masz pełen KOMFORT i WYGODĘ - nie ruszając się z domu, za pomocą kilku kliknięć myszki, masz dostęp do niezliczonej ilości materiałów. Co więcej, ta liczba cały czas rośnie i za każdym razem, kiedy do nas wejdziesz, znajdziesz coś nowego!
 • zobaczysz nie raz UŚMIECH i ENTUZJAZM Twojego DZIECKA - prawdopodobnie nigdzie indziej nie ma w jednym miejscu tylu ciekawych, różnorodnych i pogodnych a jednocześnie mądrych i rozwijających ćwiczeń, do których Twoje dziecko będzie się  garnęło i zawsze do nich wracało z radością i zapałem.

Żeby przygotować tak dużo wartościowych ćwiczeń, potrzebna jest praca wielu ludzi, którzy wykorzystują całą swoją wiedzę i doświadczenie, by zadbać o jak najlepszy rozwój Twojej pociechy. Chcąc zapewnić tak doskonałe zaplecze, wprowadziliśmy symboliczne opłaty za korzystanie z serwisu.

Jak myślisz, ile może kosztować możliwość korzystania z setek ciekawych i rozwijających ćwiczeń, które mamy do Twojej dyspozycji?.

W przypadku zakupu abonamentu na cały rok:

NIE jest to 40 zł na miesiąc.

NIE jest to 30 zł na miesiąc.

NIE jest to nawet 20 zł na miesiąc :)

Oferujemy trzy rodzaje abonamentu do wyboru:


abonament 1-miesięczny   - 55 zł / m-c
abonament 6-miesięczny   - 22 zł / m-c

i - uwaga - najkorzystniejsza opcja:


abonament 12-miesięczny - 16,42 zł / m-c

 

(tyle wynosi średni koszt miesięczny 
przy jednorazowej płatności za abonament roczny)

Nie wierzysz? A jednak :) Za niecałe 17 zł miesięcznie otrzymasz dostęp
do wszystkich materiałów dostępnych w serwisie plus dodatkowe bonusy, o których dowiesz się za chwilę. Wiesz dlaczego tak tanio? Bo pragniemy,
by KAŻDE dziecko miało możliwość skorzystania z naszych materiałów.
Każde dziecko zasługuje na to, by dać mu szansę pełnego rozwoju.

Nie wychodząc z domu, nie prowadząc uciążliwych poszukiwań po różnych miejscach w sieci, znajdziesz u nas - w jednym miejscu - wszystko to, co jest potrzebne dziecku,
by zapewnić mu dobry start.

Mamy dla Ciebie jeszcze coś! Są dodatkowe bonusy
dla osób, które wykupią abonament na co najmniej 6 miesięcy:
BEZPŁATNE KONSULTACJE:
 • bezpłatne konsultacje mailowe dotyczące wszystkich materiałów w serwisie, ćwiczeń i prawidłowych rozwiązań do zadań
  - 4 darmowe konsultacje w miesiącu
 • bezpłatne konsultacje mailowe dotyczące j. angielskiego dla dzieci
  - 2 darmowe konsultacje miesięcznie
ĆWICZENIE NA ŻYCZENIE
Możesz zamówić dowolny rodzaj ćwiczenia do wydruku, ortograficzne, matematyczne lub jakiekolwiek inne, z przeznaczeniem dla przedszkolaków lub dzieci wczesnoszkolnych, a my przygotujemy je dla Ciebie i zamieścimy w serwisie.
To nie wszystko :) Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości i wartości tego, co oferujemy,
że gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z naszego produktu lub zwrot pieniędzy:

100% Gwarancji Satysfakcji

Gwarantujemy Ci pełne zadowolenie z nabycia abonamentu w naszym serwisie.

Jeśli po otrzymaniu dostępu do wszystkich zasobów serwisu dojdziesz do wniosku, że to, co tu znajdziesz, nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej zapłaconej sumy nawet 21 dni po dokonaniu zakupu.

Masz 3 tygodnie na to, by przekonać się o słuszności swojej decyzji.
Dlatego zakup w naszym serwisie jest całkowicie bezpieczny.
Jeśli jeszcze się wahasz, poznaj opinie naszych użytkowników:

Jestem zachwycona Waszym serwisem. Praktycznie mogę tu znaleźć wszystko,co mnie interesuje w krótkim czasie. Jestem nauczycielką w przedszkolu i wasze materiały wykorzystuję podczas prowadzenia zajęć. Dzieci przedszkolne wykazują się ogromną ciekawością intelektualną, łatwością uczenia się, mają szeroki zakres zainteresowań, każde z nich jest indywidualnością, dlatego tak często korzystam z Waszego serwisu. Uważam, iż jest zrozumiały dla dziecka w wieku przedszkolnym. Zamieszczacie również ciekawe artykuły, które warto przeczytać i zastosować w praktyce. Najbardziej podobają mi się działy: Mały odkrywca i Wielcy ludzie, materiały z tych działów wykorzystałam już w całości w pracy z moją grupą i czekam na nowości.
Anita Skowron, nauczycielka w przedszkolu

Witam twórców serwisu SuperKid! Chciałabym wyrazić swoją opinię o Waszym dziele. Jestem mamą ośmioletniej Basi i czteroletniego Tomka. Od dłuższego czasu korzystam z Waszego serwisu niemal codziennie. Podoba mi się w nim to, że jest przejrzysty w swej budowie, łatwo znaleźć w nim to, co trzeba. Nawet Basia, gdy chce, sama może bez problemu poszukać sobie materiałów do zabawy bądź ćwiczeń. W serwisie znajduję także materiały dla siebie, artykuły dotyczące dzieci i ich wychowania, które nieraz otwierają mi oczy na różne problemy bądź inspirują do działania na wielu polach - osobistym, rodzinnym, edukacyjnym...
Katarzyna Gowin, mama dwójki dzieci

Ogromnie się cieszę, że serwis SuperKid istnieje i tak naprawdę każdy ma do niego dostęp! :) Jestem nauczycielką kształcenia zintegrowanego i nie wyobrażam sobie przygotowywania do zajęć bez wejścia na Waszą stronę … za każdym razem znajdę coś, co mogę wykorzystać czy to na zajęciach czy podczas spotkań z rodzicami (tzw. wywiadówki) ! (...) Kochani dziękuję za wszystko co nam - abonentom -dajecie! Właśnie dla takich chwil korzystam z Waszego serwisu SuperKid – bo chcę, żeby wszyscy moi uczniowie byli "Super Dzieciakami".
Dorota Drążek, nauczycielka kształcenia zintegrowanego

Super strona. Jest nie tylko dla dzieci. Jestem już babcią, ale dopiero teraz postanowiłam uczyć się angielskiego. Dla mnie ta strona jest bardzo przydatna. Szczególnie wymowa słów. Uczę się razem z wnuczką. Razem też śpiewamy piosenki. Do nauki j.angielskiego poprzez SuperKid wciągnęłam jeszcze, oprócz wnuczki, mojego 3-letniego wnusia. Idzie mu całkiem fajnie. Zaczęliśmy od nazw zwierząt i boję się, że prześcignie mnie w przyswajaniu materiału :)
Barbara Ziaja, emerytka
- uczęszczająca aktualnie na Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Pracując w świetlicy osiedlowej z dziećmi o różnych zainteresowaniach i różnym stopniu rozwoju, chętnie wykorzystuję pomysły zawarte w SuperKidzie, np. hitem są kolorowanki o różnorodnej tematyce, wyciszające dzieci i podnoszące sprawność manualną ręki (lubią je dzieci nie tylko najmłodsze). Inspirowana SuperKidem stworzyłam blok zajęć zatytułowany zabawy z ortografią. Natomiast wydruki z j.angielskiego pomagają dyslektykom w pisaniu koszmarnie trudnych dla nich słówek. I tak mogłabym pisać pochwały i pisać. Każde dzieło mówi nam o jego twórcy. Wyczuwa się w SuperKidzie ciepło, radość i troskę o dobro dziecka, a także o wzmocnienie rodziców w trudnej szkole wychowania swoich dzieci na superowe dzieciaki. Polecam tę stronę wszystkim rodzicom i nauczycielom oraz osobom pracującym z dziećmi.
Danuta Żyźniewska-Luboch
(mama 10-letniego Piotra i dwójki dorosłych dzieci)

Ty również możesz
ZAPEWNIĆ DZIECKU DOBRY START!

Zamów dowolny abonament i czerp radość
ze wspólnej nauki i zabawy z dzieckiem!

 

* pola wymagane

Login*
Hasło*