Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Ćwiczenia - MOJE SZLACZKI

Istnieje już w naszym serwisie dział "Szlaczki", gdzie dziecko może ćwiczyć sprawność ręki poprzez rysowanie zadanych wzorów po wykropkowanym śladzie. Dział "Moje szlaczki" powstał w związku z sugestiami naszych użytkowników. Arkusze, które tu znajdziesz, różnią się tym od poprzednich, że dziecko ma pokazany wzór tylko na początku linii, dalej musi już sobie radzić samo :) Zadanie jest więc trudniejsze.

Podobnie jak w dziale "Szlaczki", każdy arkusz jest w dwóch wersjach: dla dzieci młodszych i dla dzieci starszych. Wzór szlaczków na obu wersjach jest taki sam, różnią się one tylko rozmiarami - dla dzieci młodszych szlaczki są znacznie większe.

Jeśli dziecko będzie chciało urozmaicić nasze wzory szlaczków własnymi dodatkami, to oczywiście wszelkie przejawy kreatywności są dozwolone :) Na arkuszu dla dzieci starszych dodaliśmy także możliwość narysowania przez dziecko dowolnego, wymyślonego przez siebie, motywu szlaczka. 

Dzięki rysowaniu szlaczków według zadanego wzoru dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową oraz trenuje umiejętności potrzebne w trudnej sztuce pisania.

Wydrukowane szlaczki mogą być wykorzystane w domu lub jako pomoc dydaktyczna w przedszkolu.
Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn
SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.