Opinie naszych użytkowników

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(...)
Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.
Beata z Łodzi

Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl... Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.
Elżbieta J., mama i nauczycielka

Czytaj inne opinie »

W 2020 r. SuperKid.pl otrzymał
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
w konkursie
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU,
w kategorii: Internet.
Organizatorem konkursu jest:
Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Uzupełnianki dla Mistrzów Słowa

uzupełnianki wyrazowe online

Każde dziecko może zostać prawdziwym Mistrzem Słowa! Zapraszamy do uzupełnianek wyrazowych (w wersji online i do wydruku), dzięki którym dzieci poćwiczą czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie, umiejętność koncentracji, poszerzą swój zasób słownictwa, a przy okazji sprawdzą i uzupełnią swoją wiedzę na różne tematy. Zaczynamy od naszego marcowego Tematu Miesiąca, jakim jest Teatr, opera, kino.

Aby pobrać uzupełniankę w wersji do wydruku, wystarczy wejść na stronę wybranej uzupełnianki online i pobrać arkusz, do którego link znajdziesz pod ćwiczeniem. Zestawienie wszystkich uzupełnianek w wersji do wydruku znajdziesz też pod ostatnim linkiem na poniższej liście.

Uzupełnianki w tej sekcji są przeznaczone dla uczniów, którzy dobrze już sobie radzą z czytaniem tekstów nieco trudniejszych i ambitniejszych. Uzupełnianki na łatwiejszym poziomie znajdziesz tutaj:
Czytanki uzupełnianki

Kilka wskazówek:
  1. Nad każdą uzupełnianką jest podany zestaw słów, spośród których dziecko wybiera właściwe, by uzupełnić luki.
  2. Między lukami można poruszać się za pomocą klawisza Tab (tabulator).
  3. Aby program dał informację zwrotną o prawidłowo rozwiązanym zadaniu, słowa muszą być dobrze wybrane i bezbłędnie wpisane (bez literówek, zbędnych spacji, we właściwej formie, z użyciem małych i wielkich liter - zgodnie z zasadami polskiej pisowni).

Życzymy dobrej zabawy :)

Sprawdź też ćwiczenia w innych działach:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych materiałach edukacyjnych dla dzieci?

Zapisz się na darmowy biuletyn

Zobacz również:

Wesołej zabawy!

SuperKid.pl:
  • TYSIĄCE materiałów edukacyjnych
  • ZERO irytujących treści i reklam
  • dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA
  • dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć
  • BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :)

Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.
Trzeba tylko dać mu szansę.